Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a testetek? Hogy...

Milyen a testetek? Hogy érzitek magatokat benne?

Figyelt kérdés
Magasság, súly, kor, nem. Esetleg jöhet haj, lábméret, stílus, meg akármi.
2017. dec. 20. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

170 cm

62 kg

16

Lány

Barna haj

38-as láb

Még nem igazán “bontakozott ki” a stílusom:D

Probléma: kövérnek tartom magam.:)

2017. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Minden nap arra törekszem, hogy elfogadjam magam, és ahogy kinézek, de hogy őszinte legyek, ez nagyon nehéz. És mivel ez nem megy, ezért próbálok úgy étkezni, annyit sportolni, hogy elérjem a célom, egy tökéletes és feszes testet, de ez baromi kemény munka.

Néha egészen úgy gondolom, hogy jól nézek ki, és nincs is rossz alakom, néha pedig úgy érzem, hogy legszívesebben elásnám magam a föld alá.

Vagy amikor a tükörbe nézek, és egész jók a fények, hogy csináljak egy jó képet, de a fotón meg borzalmasan áll a hajam, csúnya a bőröm, etc, az hihetetlenül demotiváló tud lenni. Mindig másokhoz méregetem magam, hogy: na nála talán jobban nézek ki, de nála még mindig mérföldekkel rondább vagyok, stb.

A fogaimat sose látom elég fehérnek, ráadásul hézag van köztük, az orrommal mindig elégedetlen leszek, a füleim mindig úgy fognak állni, ahogy.

172cm/70kg/16L

A lábméretem az nem lényeg, de ha valakit érdekel, akkor 39-40-es. :D

2017. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
170 cm, 55 kg, 25 éves. Borzalmasan érzem magam, skinny fat vagyok.
2017. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

193cm--74kg--24év--ffi


barna, egyenes, max 15 mm haj oldalt felnyírva 3-7 mm-re


szem barna, szemöldök elmegy


szemüveg kb olyan amilyen


láb 46


csak márkajelzés nélküli v minimálisan logózott természetes anyagú ruha

amely nem lehet nőies árnyalat v tetőtől talpig azonos színű


nyáron szinte non-stop mezítláb papucs, nem rövid naci hanem a hosszú feltűrve, galléros v min gombolható póló ill ing


télen kabát helyett mellényt viselek sállal


ünneplős szettem 2 gombos zakókkal viselt világos ing, v milyen egyenes szárú chinoval vagy komplett öltöny

fekete cipő, nyakkendő soha nincs


elvagyok a bőrömben, nem tudom tízes skálán hol lennék de nem is igazán érdekel, ha lesz időm egy 10 kg-ot szeretnék építeni mellre-vállra


minimálisat foglalkozok a külsőmmel..

2017. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

170cm

58kg

Ezekkel meg vagyok elégedve, bár lehetnék vékonyabb, csak semmi kedvem sanyargatni magam (eleve alacsonyabb súlyból nehezebb 3-4kg-t fogyni, mint túlsúlyból)

Hosszú szőke hajam van, nem szeretem, lehetne sokkal világsoabb (majd nyáron befestem), illetve dúsabb is, de az sajnos nem lesz.

Cipőméret 37-38, ez mondjuk soha nem foglalkoztatott komolyabban.

Az arcommal úgy egy az egyben elégedett vagyok, a bőrömmel szintén, a fogaim lehetnének szebbek (egyenesebbek, ellenállóbbak), de minden más oké.

Nincsen stílusom, pontosabban nem követek semmilyen irányzatot, olyan ruhákat választok, amik tetszenek.

Ezek többnyire basic darabok világos, semleges színekben.


24N

2017. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%

166

54 kg

Lány

16

Vöröses

37,5es

Ma elhatároztam, hogy 48 órán keresztül nem eszem, de csak 18 sikerült...

Utálom minden egyes részem. Az orrom, a szám, abőröm, hogy sokan mondják szép az alakom es csinos karcsú vagyok, de én csak egy hájpacnit látok a tükörben. Undorodom magamtól. Le szeretnék fogyni olyan 6-7 kilót, fogalmam sincs hogy csináljam, mert elvileg a mostnai egy ideális testsúly, ha vékonyabb lennék, (amit valódzínűleg éheztetéssel érnék el) maradandó károsodásaim lennének. Halvány lilám nincs hogy ne gyűlöljem magam. Hogy végre elfogadjam ahogyan kinézek.

2017. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

175 cm , 56-57 kg, 24/N

Elégedett vagyok, mert nem vagyok deszka. Régen utáltam magas lenni, de már kifejezetten megszerettem. Hízni is akartam régen, de sehogy sem sikerült, pedig mindig csomót eszem, már beletörődtem, hogy ilyen vagyok.

41-es lábam van, néha úgy érzem, mintha 1-1 Titanic méretű hajó lenne a lábfejeim helyén, kicsit neha nehezebb cipőt találni, de előbb utóbb azért sikerül.

Hajammal nincs bajom, viszonylag dús, könnyű bánni vele, barna, de van egy kis vöröses beütése a fényben, amit kifejezetten szeretek.

2017. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, felpontoztalak titeket ;)
2017. dec. 20. 21:03
 9/20 anonim ***** válasza:
mi meg téged.. ja, azt meg hogy?
2017. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
170 cm, 52 kg, 24/F. Lábam 39-40, péniszem 15-16 cm hosszú és 3,6-3,8 cm vastag. Elegánsan próbálok öltözködni, hogy legalább egy minimális felnőtt férfias kisugárzásom legyen. Gyűlölök a testemben élni. Évről évre egyre csak rosszabb mentális és fizikai állapotban vagyok. Úgy érzem egy tökéletes lélek van bezárva egy gyilkos testbe, de ez a lélek már nem bírja a küzdelmet a testtel amely felőrli őt. Természetesen ez kihatással van minden területre (társkeresésre, általános közérzetre és ebből adódóan a karrierre). Borzasztóan gyűlölöm a testemet és nem tudom meddig fogom már ezt bírni.
2017. dec. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!