Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek magatokat úgy, hogy...

Éreztétek magatokat úgy, hogy nem vagytok jók a szakmátokban?

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én most az egyetem alatt érzem azt, hogy nem LESZEK jó a szakmában :D. De nagyon nem. Szóval rá kell gyúrnom itthon, vagy valamit ki kell találnom
2017. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
minden nap azt érzem! Bár az én szakmám valószínűleg az egyik legnehezebb a világon!
2017. dec. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

50%-os!


Donald Trump személyesen?

2017. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kész vagyok:),sz...R ügy rám nézve.Nem tudom felvenni a versenyt,fiatalabb kolegák jóval képzettebbek,modernizált fenegyerekek!Nincs energiám,sem esélyem behozni.Nem megy elavult,a tudásom.Felét és egy kicsivel többet tudok,mint ők.Úgy elröppentek az évek,hosszú idő egy munkahelyen manapság az én szakmámban nem vezet jóra.Mit csináljak?Hülyeséggel legyszi ne fárasszon senki!Köszi:)Az első válasz írónak annyit,hogy nyugalom van időd,tanulj tovább!
2017. dec. 13. 23:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Éreztem és nem is tévedtem...
2017. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Milyen szakmád van kérdező?

Én asztalos vagyok, soha nem volt pénzem rendes felszerelt műhelyre, jobb híján kézzel dolgoztam, mostanra európa szinten templomok, múzeumok keresnek meg restaurálási munkákkal, mert egyszerűen nincs ember, aki meg tudja csinállni...

A kétkezi mesteremberek kihaltak... sokszor jobb a régi módi.

2017. dec. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki érezte már ezt aki huzamosabb ideje dolgozik. Én nemrég kezdtem el egy egyetemet meló mellett mert úgy érzem ha nem dolgoztatom az agyamat teljesen lemaradok. Most azt érzem, hogy előny az iskolában az élet és munkatapasztalatom. Ez is biztató. Nem jobbak a fiatalabbak csak több az energiájuk és könnyebben tanulnak. Nincs család, létfenttartás, munka... ezek azért elszívják az energiát és az időt. Csak nyugi. Nehéz ugyan belátni de van helyzeti előnyöd pl.: az élettapasztalatod. Nem gátfutás az élet hanem egy ösvény amit végig kell járni. Felesleges versenyezni a fiatalabbakkal. Az hogy a korszerűbb dolgokban jobbak? Hát persze...te viszont másban vagy jobb.☺
2017. dec. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Am én pl fiatalon nehezebben tanultam, egyazerűen soha nem volt időm odaseggelni és tanulni... most így 40en túl, ha valamit meg kell tanulni, van hozzá türelem bőven.
2017. dec. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én rossz vagyok szakmámban és nem is szeretem.
2017. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!