Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet ez? Több dologra is...

Mi lehet ez? Több dologra is képes vagyok figyelni!

Figyelt kérdés
Képes vagyok arra, hogy miközben beszélek tudok másra is gondolni és nem gondolkodom azon mit beszélek és nem is mondok más. És van amikor becsukom a szemem és a feketeséget látom, de valahogy látok mást is. Például egy parkot ahol emberek sétálnak. A feketeség van előttem de ott van valahol mélyen az a parkos kép. Ezt lehet, hogy bonyolultan írtam le (mert az is), de nehéz elmagyarázni. Csak olyan furcsa érzés ez. Plusz (ez nem tudom mennyire érdekes) több dologra is tudok egyszerre figyelni (ez lehet akár 4-5 dolog is) pl. arra aki beszél hozzám, valamit írok, odaadjak egy tollat valakinek stb. Kíváncsi vagyok hogyan, vagy egyáltalán mi lehet ez.

2017. dec. 20. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, egészséges ember vagy! Én meg tudom azt csinálni, hogy dobolok, közben anyukámmal beszélgetek, pontosabban ordítok, fél szemmel nézem a tévét, de azon gondolkodok, hogy mit vacsorázzak. Közeben egy pillanatra sem hagyom abba a dobolást. Ennél még sokkal bonyolultabb dolgokra is képes az emberi agy.
2017. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pl. tudok "vakon" gépelni, úgy hogy közben nem nézem a kezemet, és miközben egy papírról másolom a szöveget, képes vagyok teljesen más dolgokról beszélgetni valakivel. Közben úgy érzem, hogy az ujjaimmal is látok.
2017. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg meg tudok enni egy tál levest...
2017. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én el tudok olvasni ilyen és ehhez hasonló kérdéseket anélkül, hogy sírnék, dühöngenék, vagy elhalna néhány agysejtem, de még a szemöldökömet sem emelem meg. Ezt csináld utánam, ha különleges akarsz lenni. Lassan kezdd a gyakorlást, először napi néhány perc után okvetlenül zárd be az oldalt.
2017. dec. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!