Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kóla függő voltam 2 évig most...

Kóla függő voltam 2 évig most szoktam le nem olyan rég kb 2 hónapja nem ittam. Lehetséges hogy azért nem tudok egy dologra sokáig figyelni pl egy filmre vagy a tanárra mert a szervezetem megszokta a sok koffeint és ugye most meg abba hagytam?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 18:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg hozzá teszem azt is hogy akármennyit alszok fáradt vagyok.
2017. jan. 20. 18:07
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyit ittál belőle?
2017. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
napi 2l
2017. jan. 20. 18:20
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Honnan volt ennyi pénzed?
2017. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Még nem szoktál le, csak most nem iszol. Majd ha legalább egy évig nem iszol és eszedbe se jut hogy egyáltalán létezik kóla, na akkor mondhatod hogy leszoktál.

Egyébként ha mindig arra gondolsz akkor elvonhatja a figyelmedet.

2017. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Azta mennyi méreganyag rakódhatott le a szervezetedben :D


Ha egyszer azok felszabadulnak akkor lesz nemulass!!!

2017. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem én is kóla függő vagyok, bár nem iszok napi több litert csak sokszor elfog olyan érzés ha nem kortyolhatok bele akkor megőrülök. :D próbálj úgy leszokni, hogy máshonnan pótolod egy ideig a koffeint, mondjuk koffein tablettákból, aztán lassacskán hagyd el ezt is
2017. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is elég sokáig kólafüggő voltam, mindennap letoltam egy 2 literest. Ha valamiért nem volt otthon kóla, szabályosan elvonási tüneteim voltak. De szerintem tuti nincs köze ehhez, amit írsz. Azt viszont nagyon jól tetted, hogy leszoktál róla, és ne is szokj vissza! Nekem magas lett a vérnyomásom, és már nem merek kólát inni, mert olyan rosszul leszek, hogy szabályosan halálfélelmem szokott lenni.
2017. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem, nem ettől van. A fejedben van a gond, nyilván könyvet sem szoktál olvasni soha... a te generációd nem tanult meg koncentrálni.
2017. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Annak a fejében van a gond, aki azt gondolja, hogy egy ember koncentrációs zavara generációs probléma...
2017. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!