Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A normális romákból is előjöhe...

A normális romákból is előjöhet az agresszív roma stílus?

Figyelt kérdés
Részletesebben: Egyik barátom roma, nagyon rendes, 2 szakmája van, dolgozik, nincs nagy családja, jó barát nagyon. De olyan előfordulhat, hogy esetleg bekattan valaminek a hatására , és ő is képes lenne mondjuk meglopni, verni stb? (Bocsi ha hülye a kérdés :D) L
2017. dec. 21. 05:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő körülmények hatására bárkiből előcsalogatható az agresszió.

Nem, nem a genetika vagy a bőrpigmentáció miatt fog lopni valaki.

2017. dec. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Én 100% magyar vagyok, fehér bőrrel, de 3 évet ültem utcai rablásért, kiskorú veszélyeztetéséért és garázdaságért...

És van olyan roma haverom, akiért tűzbe tenném a kezem... 100% megbízható.

2017. dec. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem bőrszínfüggő, leginkább értelmi szint, és agresszivitás keveréke.

Na meg nevelésé, vagy nem nevelésé.

Ezek összességéből jön össze egy buggyant alak.

2017. dec. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyit erről, a legjobb barátom roma. Tökéletesen megbízható, tud viselkedni mind addig, még nincs roma társaságban. Amint körül veszi 5-6 roma, ugyan úgy beszél viselkedik, mint a körülötte lévő romák.

Más részt, bármikor elbúcsúzik, azt mondja, romával ne állj szóba, mert át fognak vágni. Náluk, ez alapból dicsőség a többi roma előtt. Éltem roma közösségben, ha valakinek sikerült lehúzni, átvágni egy fehéret, az meg lett ünnepelve. Vagy is, bármelyik pillanatban számíthatsz fordulatra.

2017. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ahogy a normális fehér emberből is előjöhet a gorilla....
2017. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!