Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lány megvédett az agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány megvédett az agresszív palijával szemben is, mindig mosolyog rám szerintetek tetszem neki? Miért vannak a normális lányok is ilyenekkel? 23/f

Figyelt kérdés

Hmmm hol is kezdjem a sztorit? Kábé két hónapja asszem mikor már ilyen jó idő volt mint most, voltam futni estefelé a városba. Én mindig ilyen elhagyatottabb helyeken futok (ahol nem nagyon van forgalom meg ember mert nem szeretek úgy) persze nem kell lepukkant környékekre gondolni csak kicsit a város széle felé, és futok egy olyan részen ahol nem volt járda csak ilyen ratyi kátyús út de alig jár arra kocsi de akkor pont jött egy pár és hallom, hogy mögöttem is jön egy és elkezd dudálni majd hallok egy női hangot, hogy "nemár" és mellém érve lelassít a kocsi amiből egy idegbeteg csávó kiabált ki, hogy mit kell itt futni miért nem lehet a járdán (nincs is járda) persze nem ilyen szép szavakkal, mellette egy nagyon szép csaj ült aki mondta neki hogy fejezze be, menjen tovább. Így is tett, de a lányt megismertem mert igazság szerint régebben már láttam párszor, ismerős volt de csak látásból.

Aztán -persze nem akarom erre fogni mert lehet eddig nem figyeltem úgy- érdekes módon elkezdtem egyre többször látni ezt a lányt a városba itt-ott, volt olyan, hogy sietett ki a szoliból én meg órára mentem és nekem jött én meg kiejtettem a telómat a kezemből(mint a filmekbe), aztán csak mosolygott rám és nem győzött bocsánatot kérni, hogy az ő hibája volt meg hogy tényleg bocsi de ő mindig ilyen béna, olyan aranyos volt. Persze mondtam neki, hogy semmi gond, közben nézett rám a nagy szemeivel meg mosolygott annyira szép volt. De higgyétek el láttam már ezen kívül vagy 10x az elmúlt hetekbe, valahogy mindig feltűnik, és közben van hogy néz engem vagy csak összenézünk, mert ő mondjuk ül a kávézóba én meg sétálok vagy fordítva pedig nem kisváros de mindig látom őt. Egyszer láttam a pasijával sétált el mellettünk először hirtelen lesütötte a szemét (mint a kislányok) aztán visszanézett megint és végig rám nézett (de aztán a palija is) aki nagydarab kigyúrt és vörös (!!!) bőrkabát volt rajta meg szakadt farmer, a kocsija is Merci volt amivel ledudált. A lány meg teljesen más, full normális nőies, kedves és nem akarom elhinni, hogy még egy ilyen lánynak is ezek a palik kellenek. Ez hogy lehet? Mégis, hogy jöttek össze? Nem akartam elhinni, utána nem is tetszett már a csaj egy ideig mert milyen már, de aztán azóta megint sokat gondolok rá. Tudom, hogy hülyeség mert nem is ismerem, de akkor miért látom folyton ott mindenhol meg miért néz rám meg szemez velem? Szerintem tetszem neki vagy nemtudom bár nem vagyok olyan mint az aktuális barátja, nagyon nem.

Kétszer lett volna "esélyem" valahogy komolyabban kezdeményezni az egyik ez a szolis eset, mert akkor nagyon jó kedve volt meg tényleg "úgy" nézett rám de akkor nagyon meglepődtem és zavarba voltam tök hirtelen jött és nem nagyon tudtam brillírozni, a másik eset már furább vagyis ez egy kifejezetten rossz élmény vele kapcsolatban mert 3 héttel ezelőtt voltunk egy szórakozóhelyen és hát megláttam őt a pultnál én meg egyből rámosolyogtam de ő csak nézett kicsit flegmán és elfordult... Aztán persze még egyszer szembejött a folyosón akkor már nem fordult el de olyan mérgesnek tűnt vagy nemtudom. A barátja is ott volt láttam, az ajtónál feszengett a hasonló kinézetű "haverjaival" és nekem is jött egyszer. Szóval abból se lett semmi... De nagyon szeretném, mert valahogy megfogott ez a lány, illetve az fogott meg ahogy ő viselkedett velem többször is, mert nem is én kezdtem el nézni hanem ő engem és nekem az tűnt fel. Csak hát barátja van így hát nemtudom, hogy közeledhetnék. És rosszabb napjaimon azon is elgondolkodom, hogy mivan ha az egészet túlmisztifikálom és nem is vagyok az esete (a külsőmmel nincs baj de inkább stílusra nem vagyok vagy nemtudom). De a jelekből meg nekem úgy tűnik tetszek neki, szerintetek? Adnátok valami tanácsot, Ti mit tennétek?


2017. jún. 14. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jó akarsz magadnak, olyan távol maradsz ettől a lánytól amennyire tudsz.
2017. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(öhm, ez kicsit úgy hangzott mintha én lennék a pasija, de nem úgy értettem. :D )

Felejtős a csaj, nem jönnél be neki. Mint látod, neki az agresszív, bunkó s3ggfejek a zsánerei ahogy a legtöbbnek.

2017. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Én sem értem miért ilyennel van, de ő tök más látszik rajta. Normális, értelmes lány szerintem.
2017. jún. 14. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:

"Normális, értelmes lány" - Ez a kijelentés majdhogynem önmagának is ellentmond, de ha isteni csoda folytán netalántán mégsem így lenne akkor a felvázolt szituációban elhangzottakat figyelembe véve már biztosan szembe megy a kijelentéseddel.


Inkább gondolj arra, hogy az a gyökér keféli meg minden este és nem azért mert pisztolyt tart a fejéhez, hanem mert neki ez kell.

Szerintem sokkal több esélyed lenne, ha vennél egy BMW-t és amikor legközelebb neked jön véletlenül akkor szidalmazások közepette lekeversz neki egy pofont.

2017. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló hogy nem jössz be neki, csak megszánt..a pasijának van autója, biztos nem valami gyenge, az ilyen gyúrós, agresszív macsó pakhoz mindig valami menci autó jár, meg egy fullos nő.. ne legyeskedj körülötte mert még a végén ráfázol, ez csak egy jó tanács.. btw minek kell az út mentén futni tényleg? Iszonyat idegesítő amikor az autó nem tud elférni az autóúton(!!!) a futók, illetve biciklisek miatt..
2017. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. "Egyszer láttam a pasijával sétált el mellettünk először hirtelen lesütötte a szemét (mint a kislányok) aztán visszanézett megint és végig rám nézett"

- igen, valószínűleg tetszel neki. De ez ennyit jelent, nem feltétlenül azt, hogy beléd van zúgva, és hogy dobná is érted a kanját.


2. Imádom az ilyen logikai buktatókat, amit 3-an is levezettetek.

ilyenkor kicsit elmosolyodok azért magamban, amikor írjátok, hogy a csaj sem normális, meg tipikusan az a fajta, aki a "bunkó macho mercissel/bmwakármissel jön össze megint etcetc. "


Miközbeeen, a kérdező lópikulát sem tud a lányról, de ő bele van esve. Mert mit is tud a csajról? Hogy de"értelmes"? Ezt a kemény 2 mondatos párbeszédből szűrted le? Tud beszélni, tehát értelmes, vagy mi?


Nem, csak azt tudja, hogy jól néz ki, " nőies, szép, lány".

----> Ennyi. Szép lány. Ennyit tudsz róla. Nem ismered. Te csak hozzáképzeled, milyen lehet 2 mondatból. Szóval akkor dettó a külsőségekről van szó, ne szépítsük. ( Csak talán te sem tudod, mert belemagyarázol dolgokat) :)


Ja és a kedvenc részem:

3. "De akkor miért futok össze vele mindig?

- Azért Sherlock, mert ugyanazon a környéken laktok, nem? Ennek ennyire egyszerű magyarázata van. Akik közel laknak egymáshoz, gyakrabban is futnak egymásba. Ennyi, szimpla valószínűség.

N

2017. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!