Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akkora furcsaság az, ha...

Miért akkora furcsaság az, ha lányként fekete telefont akartam?

Figyelt kérdés
Új telefonom lett, feketét választottam, mert tetszik, szinte minden szín megy hozzá. Tok is fekete, nekem tetszik, visszafogott. Ez miért akkora baj?
2017. dec. 22. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Eddig minden telefonom fekete volt, de csak most tudtam meg, hogy elvileg nem nőies :D Nem hiszem, hogy ez az új információ bármit is megváltoztat, igazából pont lesz_rom, hogy mások mit gondolnak az én cuccaimról. Ha nekik nem tetszik a fekete, akkor vegyenek maguknak más színűt.
2017. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jó pár éve betelefonáltam egyik Vodás üzletbe, érdeklődtem egy típus után, hogy van e. Mondták van, én pedig kértem, hogy délutánig legyenek szívesek eltenni nekem, megyek érte. Nem kérdezték, igaz, én sem mondtam milyen színű legyen. Mikor mentem érte, kihozza a csaj a raktárból,tépi föl a dobozt, már kapja is ki a telefont, látom hogy fehér. Mondom neki, bocsánat hogy most szólok, de nem fehéret szeretnék, hanem a feketét. Erre hatalmas, elförmedt arccal odavágja, hogy de hát ez olyan csajos, miért nem jó ez nekem? :D Mondom neki, leht szerinte olyan csajos, meg a nők nagy része szerint olyan csajos, de nekem egyáltalán nem az, és hozzon legyen kedves egy feketét ha van, ha nincs, köszönöm szépen, más itt sem vagyok. És elképedt arccal kihozott egy feketét, de szerintem azóta is a leesett állát keresgéli. :D
2018. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!