Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs karácsonyi hangula...

Miért nincs karácsonyi hangulatom?

Figyelt kérdés
Lassan itt van a karácsony de semmi karácsonyi hangulatom nincs.. Itthon fekszem, telefonozok.. Néztem videókat hogy hogyan legyen karácsonyi hangulat, de ennek az egésznek a család lenne a lényege, viszont édesanyám nem Magyarországon él, a család meg nem is igazán összetartó.. Nektek van karácsonyi hangulatotok? Vagy ti is ilyen helyzetben vagytok mint én, vagy hasonlóban?
2017. dec. 23. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nincs.Legszivesebben elmennék valahova ahol egyedül lehetek
2017. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
A napokban tudtam meg hogy gyógyíthatatlan betegségem van ami egy életen át kezelésre szorul és fájdalommal jár, ez elég demoralizáló volt de ettől függetlenül a karácsony az nálunk karácsony marad és én szeretem. so-so a karácsonyi hangulat is megvan.
2017. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Kedves 2-es válaszoló!Jó,hogy ezt leírtad.Sokaknak tanúságul szolgálhat és észhez térithet pl.engem,aki itthon családi viszályban van.De minden bizonnyal azokat is akik ilyenkor lehangoltak.Kivánok kitartást és erőt valamint békés,boldog Karácsonyt neked és mindenkinek!
2017. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Boldog karácsonyt nektek! Én gondolom itthon apámmal kuksolva töljük a karácsonyt + újévet is..
2017. dec. 23. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a karácsonyi hangulat nem a semmiből lesz. Ha nem történik ezen a napon semmi “karácsonyias” veled, akkor nem csoda, hogy nincs hangulatod.
2017. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs :D anyámék 3 hete egymást ölik. Miért is lenne? De miért kötelező? Nekem pl. Most lesz a legcarabb karácsonyom
2017. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért bármennyire is elcsépelt, a Karácsony családi ünnep. Ha nincs rendben a család, akkor a karácsonyi hangulat sem "jön meg".
2017. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!