Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Nincs karácsonyi...

SÜRGŐS! Nincs karácsonyi hangulatom, egész nap ideges vagyok mindenre és össze is vesztem a családommal, mit csináljak? 15/f

Figyelt kérdés
Nincs valamiért kedvem a karácsonyi hangulatom már egy ideje,de tavalyi sokkal jobb volt,hiszen már oktoberben volt karácsonyi hangulatom,de most... Meg csináltam a házi munkákat(szoba takarítás,szeméthordás,stb.),de nem várom annyira az ajándékozást és a karácsonyfa díszítésről is lemaradtam a nagy részéről,legszívesebben sírni tudnék! De felkeléskor semmi gond nem volt! Utánna 2 órával lettem ilyen dühös és dilis vagyok.

2016. dec. 24. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit hisztis vagy öcskös,nyugodj le,és beszélgess a családoddal.Az majd helyre rak.
2016. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Akkor sírj és hisztizz.
2016. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Ezt nyugodtan elmondgatod a szüleidnek is, ők jobban ismernek, biztos tudnak módot a megnyugtatásodra és a felvidításodra.
2016. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
nekem már vagy 5 éve nincs karácsonyi hangulatom. 2016egy f*s év volt, sz@rabb mint az előzőek.. nincs mit ünnepelnem!
2016. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Karácsony ide karácsony oda!
2016. dec. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Nekem sincs karácsonyi hangulatom és nagyobb problémáim is vannak de leszarom és inkább nem mutatom ki hogy legalább nekik legyen boldog karácsonyuk
2016. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

"szíjj el ety zspuglit kecifei", különben kifordulsz magadból :)

forrás: baszont és szkuvi do

2016. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Szokj hozzá, minél idősebb leszel annál kevésbé lesz hangulatos a ksrácsony. Engem konkrétan nem is érdekel, ma egész nap tanultam és ez lesz január közepéig, nekem majd akkor lesz ünnep ha vége a vizsgáknak. 😀
2016. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Én is ugyanígy vagyok, kicsit szedd össze magad és ne akarj görcsösen karácsonyi hangulatot, élvezd ki az ételek ízét, az ajándékokat, amit tudsz. Ne foglalkozz vele, hogy nem úgy alakult, ahogy szeretted volna, mert attól csak rosszabb lesz.
2016. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kösti a válaszokat!
2016. dec. 24. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!