Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám leküzdeni az...

Hogy tudnám leküzdeni az "érintés-félelmet"?

Figyelt kérdés
A kézfogás rutinból jön, de minden más érintkezés elég kellemetlen nekem.

2017. dec. 24. 16:58
 1/5 anonim válasza:
0%
sehogy
2017. dec. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichologussal. Amig nem tudod mitol van ez a fobiad, addig tenni se sokat tudsz ellene. Mielott megkerdezed, nem, nem normalis hogy irtozol masok megerintesetol, es igen, lehet az ilyesmit kezelni.
2017. dec. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem normális...

Egyébként köszi a választ.

2017. dec. 24. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ pontosan hogy nem szereted, van aki írtózik tőle, én csak pl nem kaptam sok ölelést, puszit kiskoromban szóval nekem ez egy intim dolog amit nem szeretek akármivel, mikor nekem azt mondják csináljam több emberrel az olyan mintha neked azt mondanám menj már és smárolj le pár vadidegent.
2017. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 A mamámat (akivel élek), simán meg tudom ölelni. De pl. van egy lány akivel nagyon jóba vagyok, tudja hogy szeretem, ő is kedvel, mégse vagyok képes hozzáérni. Még akkor se ha mondja hogy nyugodtan megtehetem.

Hasonlóan vagyok a legtöbb családtagommal is. Egyszerűen fura amikor megölelnek.

2017. dec. 24. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!