Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan tudom leküzdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan tudom leküzdeni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok a szüleimmel együtt élek ,de ők nagyon nincsenek jóban (!!!nagyon nagyon nem!!!)apám mióta megszülettem nem törődik velem (többször beszélt velem úgy mint egy ronggyal mint normális hangnemben) kb. 1 éve vettem észre magamon ,hogy "félek" tartózkodom a fiúk/férfiak érintésektől. Ezt hogyan tudom leküzdeni? (mert ebből később elég sok problémám lehet, valamint elég zárkozótt természet vagyok depressziós voltam ,öngyilkos akartam lenni stb. és ezért nagyon nehezek nyílok meg más emberek előtt úgyhogy eleve nehezen viselem-el az embereket (főleg a fiúkat/az apám miatt/))

2014. jún. 25. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ismerős érzés...hát csak annyit tudok mondani, hogy próbálj találni fiú barátokat kezdetnek...
2014. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is kezdetnek az is elég ha megírod fiú vagy lány vagy?
2014. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lány
2014. jún. 25. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!