Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a srác miért öltözködik...

Ez a srác miért öltözködik ennyire drága cuccokba, olyan fura milyen lehet a személyisége?

Figyelt kérdés

Elég távolság tartó (kb eddig jutottam el) amúgy nem sok mindent tudtam meg róla, és ezért is kezdett el érdekelni, mert alapesetben mindig van véleményem egy srácról ami igaz is, de nála kicsit homályosak a dolgok.



Tehát full fekete bőr kabát, de eléggé gengszteres nem az a sima szóval fogalmazzunk úgy hogy "vagány".

Farmer mellény, felső....és szintén full fekete vagy zöld farmer szintén fekete cipővel. MINDIG fekete cuccban van és nem értem. Egy pasi ennyi pénzt nem szokott magára költeni, és csak az a kabát ami rajta van többe kerül mint egy tényleg igényes lányon az egész öltözéke...mindenből a legdrágább, a legnagyobb iPhone stb stb.


Egyébként elégg zord külseje van, izmos ,magas de valami kegyetlen rafkós szemei vannak.

Eléggé vonzó számomra, de nem tudom olyan fura...

Szóval egy próbát megérne?



Szóval nagyon nem értem.

Mégis mire lehet saccolni


2017. nov. 28. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem beszélsz vele vagy nem hallod/látod,hogy ő hogyan viselkedik másokkal nem lehet tudni,a rosszfiús jellem sem mutatja meg milyen a személyisége. Lehet,hogy egy nagy se˙˙fej az is lehet, hogy csak annak mutatja magát és igazaból aranyos vagy szimplán nagyon jófej (jobbik esetben) ((rosszabbikban egy drogcsapat főnöke vagy ki tudja) :D ... Az biztos, hogy ad a kinézetére.Úgy látszik csukott könyv és neked kell nyitogatni a lapokat. Mindenféleképpen megér egy próbát.
2017. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy számomra egy nő már ott elvágná magát ha a cuccaim értékének a méregetésével kezdi. Lehet ugyanakkora tahó 200.000 Ft-os bőrkabátban valaki mint 10.000 FT-os kabátban és még sorolhatnám. Szerintem védd meg a srácot magadtól és ne is foglalkozz vele. Közben meg gondold át kicsit az értékrended mert nem a kocsijával, ruháival, pénzével fogsz majd egyszer esetleg családot alapítani hanem vele. Ha nagyon szeretnél vele megismerkedni de személyesen nem mersz oda menni hozzá egyszerűen írd meg neki Facebookon, hogy szívesen találkoznál vele és szeretnél többet tudni róla(persze a saját stílusodban).
2017. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Leírtad az exem külsőre kb.

Na, ő ezzel kompenzált. Chanel parfüm, Iphone, ilyen kabát, olyan nadrág, aztán egy szobás albi meg használt autó. Csajt nem vitt haza soha (én voltam az egyetlen, aki volt nála), mert akkor ugye összedől az illúzió.

Szóval lehet, tényleg gazdad, lehet, csak feltűnési viszketegsége van, lehet, benne van valami alvilági bizniszben, nem tudjuk. Ennyiből bármi lehet, tényleg.

2017. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ilyeneken csak mosolyogni tudok..

A legtöbb fiatal azért nem jár drága ruhákban, drága kiegészítőkkel, mert nem telik rá. Ez a valóság..

Kevesen tehetik meg azt, hogy a gyereken egy átlagos napon is fél millió legyen.

Ha meg idősebb lesz, már fontosabb dolgok is vannak vagy már nem abban a közegben mozog, ahol olyan lányok vannak, mint te. Esetleg(esetek többségében, akkor sem telik rá)


Full fekete bőrkabát, farmer mellény, farmer felső, fekete farmer, fekete cipő.

Ez már luxus? :D

Ahhoz, hogy megmond, hogy ki milyen drága cuccokban járkál, abban a "világban" kéne mozognod.


Én is a "gazdad szülők" csoportba tartozom. Azonban nem találkoztam még olyan velem egykorú lánnyal, aki komolyan megtudta volna mondani, hogy "pénzes" vagyok vagy nem.

Az ilyen lányok csak cipő alapján tippelnek(egy air jordan 1 alapján is gazdagnak titulálnak..), esetleg kabát.

Azonban nagyon kevés az, aki betudna azonosítani egy Avanger Skylandet akár. :)

2017. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!