Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet hogy egy srác...

Miért lehet hogy egy srác látszólag bunkó, nem köszön, de ha segítség kell kiderül hogy kedves-rendes? Utána viszont ugyanolyan bunkó

Figyelt kérdés

Szomszédom, köszönni sem szokott. Elfordul, lenéz. Még a liftben sem tud köszönni! Egy igazi bunkóként viselkedik mindenkivel. Viszont tegnap nem indult az autóm és szó nélkül odajött, segített bebikázni. Nagyon kedves srácot ismertem meg abban a pár percben benne. Egyáltalán nem olyan mint amilyennek tűnt addig.

Viszont ezután másnap már ugyanúgy elment mellettem, nem köszönt, rám se nézett, mintha levegő lennék! Több napja.

Mi lehet ennek az oka? Mi baja lehet? Más is mesélte hogy önkéntesként látta valahol, meg is lepődött, hogy egy ilyen bunkó ember miért segít másokon? Nem nézte ki belőle.


2017. dec. 1. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Gátlásos, és neveletlen, de ez nem zárja ki, hogy jólelkű legyen.
2017. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát én van, hogy azért nem köszönök, vagy csak nagyon az orrom alatt, mert nem sikerül "időben" (vagy egyáltalán) kitalálnom, hogy milyen köszönést használjak.
2017. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Depis önértékelési zavarai vannak.Mintha az egyik ismerősömröl lett volna irva egyszer köszön sajàt magàtol valamikor meg ha köszönök egyszerűen levegőnek néz .Volt hogy tök kedves volt velem is segítőkész màskor meg észre sem vesz .:)De én baratként kezelem .
2017. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem feltétlenül bunkóság, tényleg lehet valami lelki vagy mentális problémája.

Aztán az is lehet, hogy csak a rossz tapasztalatok... én 5 éve élek itt, régen még jó volt a lakóközösség, most már csak parasztok költöznek ide.

Vagy húszszor fordult elő, hogy köszöntem egy-egy új szomszédnak és rám se volt hajlandó nézni. Azóta nem köszönök senkinek, ez van, minek törjem magam?

2017. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Oh, nekem van ilyen barátom. Mármint nem pont ilyen, mert ő köszönni mindig köszön, de ha nem ismered, egy igazi taplónak tűnő modora van – viszont ha megismered (inkább: hagyja, hogy megismerd), rájössz, hogy a legjobb fej, értemes, segítőkész, jó humorú… Csak éppen szerepet játszik általában.


Nekem elsőre arról, hogy „nem köszön, elfordul, lenéz” az ugrik be, hogy zavarban van, baromi gátlásos, bizonyára nehezen kezdeményez beszélgetést is. Az autós segítségnyújtásnál meg elemében érezhette magát, mert ahhoz nyilván ért, így ott bátran cselekedhetett az ismerős terepen.

2017. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Most nem azért, de az összes aberrált gyilkosról meglepve mesélték a szomszédai, hogy nem gondolták volna róla, olyan kedves-csendes volt, mindig előre köszönt. Vonjál már le következtetést valaki jelleméről az alapján, hogy “szia” vagy hogy nincs “szia”.
2017. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az utolsó, annak nagy a valószínűsége, hogy nem pszichopata a srác (mivel azok általában pont igencsak megnyerő személyiségek). :)
2017. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok nem bunkoságnak venném csak lehet a munkahelyén van 50 ember akkinek kösszön mert azzok nem értik hogy 10 év után már unja az ember és megsértödnek.
2017. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen emberek valójában jó lelkűek, csak meglehetősen gátlásosak. :)
2017. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!