Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki panaszkodik, hogy a...

Aki panaszkodik, hogy a bitcoin nem alkalmas fizetőeszköznek mert túl nagyokat ugrál és drága a tranzakció az miért nem használ litecoint vagy bitcoin casht, ahol mindezeket megoldották?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 14:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Vagy forintot.
2017. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Az nem kriptovaluta. Forintot meg gondolom használ.
2017. dec. 25. 15:02
 3/30 anonim ***** válasza:
Én senkit nem hallottam még 25 évesen "kriptovalutázni" ebből kifolyólag úgy gondolom hogy aki járatos benne az keresi a megoldásokat mindig, másrészt itthon még ennek sincs nagy fenék kerítve mert nem annyira ismert.
2017. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én ismerek sokat de még többet aki kifogásokat keres csak, s ezt hibás érvekkel.
2017. dec. 25. 15:18
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem alkalmas fizetőeszköznek...

És hol alkalmas egyáltalán a kriptovaluta? A Silk Road-on? Akkor már vállalhat valaki egy kis árfolyam ingadozást is, ha ilyen helyeken akar vásárolni.

Én mindig megoldottam eddig a fizetést forinttal, euroval, zlotyival, bankkártyával, PayPal-al, nem éreztem hiányát ezeknek a kamupénzeknek.

2017. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Kinek mi hiányzik. Nekem pl. az euro, zlotyi ma se hiányzik, semmi hasznom nem volt ezekből, de a bitcoin pl. ma már hiányozna mert kerestem vele, nem is keveset. Vásárlásra lehet nem alkalmas de pénzkeresetre igen. De nekem pl. az euro és a zlotyi nem alkalmas vásárlásra, mert nem mozgok olyan körökben, ahol elfogadják.

Jó, egyszer voltam Bécsben életemben pár éve, s akkor fél euróért hugyoztam egyet a vasútállomáson.

2017. dec. 25. 15:29
 7/30 anonim ***** válasza:
Én szeretnék btct koldulni,egy,két darab elég lenne hogy kb ra tudjam váltani.Hol tudnám ezt megtenni?
2017. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ez nagyon egyszerű. Kiülsz a főtérre, magad elé rajzolsz az aszfaltra krétával egy qr kódot s elkezdesz vonaglani. Aki arra jár egy meg a mobilján kattint egyet s ráküldi a bitcoint.
2017. dec. 25. 16:04
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

:D


Ez jó. :D

2017. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
És mire akarod használni? Talán live streamben akarsz megnézni egy kisgyerek szörnyű megkínzását? Te is ilyen beteg állat vagy? Hogy nem kap el benneteket a rendőrség vagy az FBI?
2017. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!