Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők! Ha végtelen...

Lányok/nők! Ha végtelen pénzetek lenne, de csak hülyeségre szórhatnátok el, mire költenétek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a női elborult kreativitásra. Mert én férfiként rengeteg hülyeséget tudnék művelni, napestig sorolhatnám (hogy egy példát mondjak, vennék egy traktort, beleszereltetnék sugárhajtóművet, és kíváncsi lennék, milyen gyorsan tud így szántani). De vajon a női elme képes őrültséget szülni? Tehát, amire nem költhetitek: Nyaralásra, ékszerekre, ruhákra, ingatlanra, éttermekre, hotelekre, szórakozóhelyekre. Kocsikra is csak akkor, ha valami értelmetlen dolgot műveltek vele, például roncsderbi.

2017. dec. 25. 19:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
37%
kábító anyag
2017. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon hülyegyerekes a kérdés. Teljesen értelmetlen.
2017. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
szabadbölcsészetet tanulnék az egyetemen. elég nagy hülyeség, de érdekel.
2017. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Na jó, az eddigi válaszokból az derült ki, hogy a nőkből hiányzik az eredendő őrültség. De várok még, hátha jönnek válaszok!
2017. dec. 25. 19:47
 5/34 anonim ***** válasza:
76%
Minipónikat tenyésztenék és Mikulás néniset játszanék a gyerekeknek télen.
2017. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
Kiselejtezett fülkés vasúti kocsit vehetek belőle? :-)
2017. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
35%
Márkás táskák, cipök , Vuitton , Prada , Gucci , draga parfumök , szepeszeti beavatkozasok , exkluziv dolgok , smink , szexi fehernemuk , minden amitöl jól érzem magam
2017. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
55%

Koponyákat tuti vennék. Sima kőből, féldrágakőből, drágakőből, fából faragva, realisztikus replikákat... S mivel végtelen pénzem lenne, megbíznék egy megbízható, de erkölcsileg nem túlzottan kötött, de azért nekem elég megfelelőnek tűnő embert, hogy szerezzen nekem sok tucat szettet (férfi, nő, esetleg gyermek, az aranyos lenne) különféle embertípusokból (de állatok is jöhetnek, csak ne legyenek védettek, mert nekem igenis vannak erkölcsi gátlásaim). Ennek elrejtésére (mivel igen alaposan illegális) kellene egy jó kis széf a föld alatt, bár ez lehet, hogy az ingatlanba számítana...? Mivel a házam alatt mélyépítésben lenne a legjobb. Koponyaszoba, mennyire cool lenne már? Szuper megvilágítással, helyes feliratokkal.

Ha úgy gondolnám, hogy nincs megfelelő ember, akiből nem nézem ki, hogy nem ártatlanokat öl le, hogy szállítsa az árut, akkor mindössze azzal bíznám meg, hogy (lehetőleg senkit sem túlzottan érdeklő) kriptákat pakoljon ki, illetve felőlem a japán öngyilkosok erdejéből is hozhatna pár csinos koponyát.


Motorra végülis költhetnék, szerintem ki tudok találni valami idióta dolgot. Az ér, hogy jogsi (mivel csak A2-re van, ami nekem elég is normál esetben) + valami menő cruiser, amivel elmegyek szép helyekre és hupás dombokat mászok meg velük? A sajátommal már próbáltam (az f650-esek, főleg a dakarosok mindig megihletnek és én is akarok terepezni a kicsi cruiseremmel, ami ezt annyira nem támogatja. mély homokon különösen morci, úgyhogy az nem szerepel a terveim között). De egy Choi Morit is vennék terepre, bár nála a határt a saját utcánknál húznám meg (kegyetlenül nyomvályús földút, a cruiserrel az nagy poén, bár biciklivel főleg, ott azt érzem, hogy most fogok egy nagyot repülni).


Biztos ki tudnék még találni dolgokat. Vannak helyes cuccok C=64-re, mindenfélét hozzá lehet kötni, akárcsak egy PC-hez, nagy vinyó, cd, van álSID, aminek nem tudom a nevét, mert ez nem teljesen az én szívem csücske, a párom a hardveres, engem a programozhatósága és lehetőségei bűvölnek el eleve az eredetinek, de én elég perverzül, pc-s eszközökkel hoztam össze a C64-es kódot :D


Az nekem nem hülyeség, de töméntelen világítóeszközt vennék. Most úgyis aktuális lenne kivilágítani a házat, a párom pedig odavan a világítótestekért, legyen neki is buli a dolog.


Mi van az értelmes, de a listában nem szereplő dolgokkal? Mert pl. körfűrészem sincs még, nem mintha sok dologra használnám, de az azért legyen az embernek, nem? Festőeszközökkel is el lehet lenni.

2017. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
57%

Hát utaznék mindenfelé, de olyan "őrületebb" módon.

Tengeren hajóval, és ha már őrültség, akkor egy Fekete Gyöngy szerű hajóval, amin non stop a Karib-tenger Kalózai soundtrack-je szól.

És akárhányszor megérkeznék egy városba, átváltana Darth Vader bevonuló zenéjére.

Vennék egy inast, akinek fel kéne vennie az Alfred Pennyworth nevet.

Mivel kedvenc állatom az elefánt felvásárolnám az összes állatkertit, és egy afrikai rezervátumba szállítatnám őket, ahova nekem ingyenes belépésem van.

Fénykardot mindenképpen készítettnék, és azzal vívnék párharcot a barátaimmal, akik úgy szintén kapnának egyet.

És az biztos, hogy Comic Con-on nekem lennének a legmenőbb jelmezeim, hiszen semmi sem akadály. :D

Most ezek jutottak eszembe.


16 éves lány

2017. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
51%
Érdekesnek találtam a kérdést, de én férfi vagyok, úgyhogy nem válaszolhatok rá, ellenben a 7 éves kislányomat megkérdeztem, elég kreatív dolgokat talált ki: Azt mondta, legelső intézkedése az lenne, hogy kivonná a zöld színt a forgalomból, mert utálja azt a színt. Minden ami zöld, lefestetné rózsaszínre a világon. Aztán szelídítene magának minden emlős állatfajtából egyet, az oroszlántól kezdve a krokodilon át az elefántig, és egy hatalmas rózsaszín palotában együtt lakna az állatokkal. Magát a város vezetőjévé léptetné elő, és minden házat rózsaszínűre festetne a városban. Betiltaná, hogy az emberek cukkolhassák, és csúfolhassák egymást... Mondott még sok mindent, de már elfelejtettem. Kár hogy felnőtt korára a legtöbb nő elveszíti az efféle kreativitását :)
2017. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!