Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony fiúként mit csináljak?

Alacsony fiúként mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 170 cm vagyok cipővel együtt ha lehúzom lehet alacsonyabb... eddig nagyon sok barátnőm volt de kezd idegesíteni mindenki magas és már a lányok is magassak... sokan mondják jól nézek ki meg ilyenek de.. alacsony vagyok és valamiért engem idegesít ha lennék 177 cm legalább nagyon jó volna, vannak lányok akik szeretik az alacsony pasikatés persze ők is alacsonyak?

2017. dec. 26. 02:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
Még lehet, hogy nőni fogsz, de nagyon magas már nem leszel. Ez genetika kérdése fogadd el.
2017. dec. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

"vannak lányok akik szeretik az alacsony pasikatés persze ők is alacsonyak?"


Nyugi, vannak.

2017. dec. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
39%

Nem értem a kérdést, mit akarsz csinálni?

Befizetsz egy lábhosszabbító műtétre, hogy 3 centivel magasabb legyél?

Na látod..... Nincs értelme a kérdésednek.

2017. dec. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
Én pl alacsony vagyok (155 cm) és pont nem érdekel h a srác 180 vagy 160...teljesen mindegy. Még az sem zavarna ha alacsonyabb lenne nálam bár ez az én esetemben elég valószínűtlen. Szóval nyugi vannak.
2017. dec. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Vegyél fel magas sarkút...vagy viselj kalapot.

A többi genetika. Ha nősz még nősz, ha nem akkor nem. Én 7.osztályban kisebb voltam még a lányoknál is az osztályban. aztán egy évre rá úgy megindultam a növésben, hogy majdnem a legmagasabb lettem a fiúk között is..Nem mindenki egyforma ütemben fejlődik. De ha 170 cm maradnál az se vészesen alacsony szerintem. Volt barátnőm 155 cm volt, egy hasonlóval még aranyosak is lennétek. :D

2017. dec. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, ráadásul fiú, még simán nőhetsz, öcsém még huszonévesen is nőtt és túlnőtte apánkat. Apád milyen magas egyébként?
2017. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Barátom pár centivel magasabb nálam. Én 153 vagyok. Szerintem még 160 sincs. :)

És imádom őt.

2017. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom apám milyen magas.. mert ez már más téma lenne sajnos... csak aza baj a magasabbak lenézik az alacsonyabbakat sokszor kötekednek s ezért is kellett néhányszor verekedjek
2017. dec. 26. 10:34
 9/29 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt egy kicsi osztálytársam, és 18 éves korára langaléta lett. Nem mondom, hogy veled is így lesz, de van némi remény.

Vannak kifejezetten kicsi, filigrán lányok is, akik kisebbek nálad. Sőt, vannak olyan lányok is, akiknek a magasság nem számít. Ha nagyon zavar a magasságod, öltözködéssel még tudsz "csalni" kicsit - nézz utána a neten, vannak trükkök. Sőt, kompenzálhatod is a magasságot mással, pl. lehet szép, szálkás izomzatod. Vagy lehengerlő sármod.

2017. dec. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz
2017. dec. 26. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!