Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj, ha alacsony fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha alacsony fiúként szeretem a magas lányokat és egy nálam magasabb barátnőre vágyom? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Talán van bennem egy ilyen bizonyítási vágy,hogy akkora király vagyok,higy egy magasabb lányt is meghódíthatok.Nem tudom.

2016. nov. 3. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Vannak ilyenek, akiket nem zavar (lányokat).

Én nő vagyok, engem zavarna, ha a pasim egy fejjel kisebb lenne :-)

2016. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is a velem egy magas, vagy magasabb hölgyeket preferálóm.
2016. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vágyakozni lehet, csak ne csodálkozz, hogy ezerből 999 lány vissza fog utasítani
2016. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt lányként mondod?Én úgy vettem észre,hogy a magasabb lányok sokkal kevésbé felszínesek.Múltkor a Westendben 3-4 pár is jött velem szembe,ahol a lány volt a magasabb.De olyat ritkán látok,hogy alacsony lány alacsony pasival lenne
2016. nov. 3. 16:52
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jó lenne tudni, hogy te milyen magas vagy. Elárulnád nekünk? Ez csak azért fontos, mert egy szint alatt tényleg semmi esélyed a magas nők körében (de talán a többieknél sem) és ez a szint olyan 173. Efölött természetesen van esélyed, mert a testalkatod már lehet annyira arányos és vonzó (pl. hosszabb lábak), hogy egy +170-es csaj mellett ne úgy nézz ki, mint egy mélynövésű hobbit. Természetesen ehhez sportos alkatúnak is kell lenned. Nézd meg pl. Jason Statham-et. Ő is csak 175 körül van, mégis számtalan fotón lehet látni magas nőkkel és mindegyiken férfias a megjelenése, a stílusa és az alkata miatt.

[link]

De hangsúlyozom, ehhez legalább 173-nak kell lenned, de inkább 175, hogy annyira ne legyél átlag alatti, ami a csajokat a saját magasságuktól függetlenül zavarná. Én is ezért vagyok reménytelen helyzetben, mert több lány mondta már nekem, hogy jóképű/helyes vagyok, de annyira elmaradok az átlagtól (csak 170 vagyok), hogy ez már annyira nekik sem elfogadható és nem tudnak kompromisszumot kötni. +3-5 centivel sokkal jobb lenne a helyzetem, de az is igaz, hogy akkor a 175 már nem is lenne annyira alacsony, sőt inkább átlag. Szóval nem reménytelen, csak tényleg legyen meg a stílusod és találd meg azt a lányt, akit ez ennek tudatában nem zavar.

2016. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
168 körül lehetek,de 18 vagyok,talán még növök.Jason Statham nem is izmos.Én izmosabb vagyok
2016. nov. 3. 21:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem járnék egy nálam alacsonyabb pasival, jobban szeretem ha egy 10 centivel minimum magasabb nálam.
2016. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

18 felett nem valószínű, hogy 2-4 cm-nél többet fogsz nőni, legalábbis velem nem így volt. Lehet, hogy izmosabb vagy Statham-nél, de hogy közel sem vagy olyan karakán, azt látatlanban megmondom, bocsi. Persze privátban küldhetsz egy képet, hogy bebizonyítsd a tévedésemet.

Egyébként felesleges is tovább agyalnod (meg más alacsony pasiknak is) ilyen kérdéseken, mert a 7-es kommentelő a nők túlnyomó többségének véleményét nagyon reálisan tükrözi. Ezért van az, hogy a 165 centis csajok is legalább 178-180-as pasikkal járnak együtt, pedig nem hiszem, hogy ne lenne sok jóképű alacsony 170 körüli srác, magamat is beleértve. Persze, ha neked mégis sikerülnek a dolgok, akkor ezer gratuláció személyesen is, de sok reményt ne táplálj bele.

2016. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mit jelent az,hogy karakán?170-172 centivel már jól ellennék,több nem is kéne

Cara Delevinge-nek is alacsonyabb barátja van/volt,pedig ez egy fullos modellcsaj

[link]

2016. nov. 4. 01:07
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: Jelenleg Jack O'Connell a pasija ( [link] ), szóval az általad említett gyerekkel sem lehetett olyan komoly kapcsolata. Egyébként meg totálisan értelmetlen ilyen hírességekkel példálóznod, mert ők egy teljesen más miliőben élnek. Mindegyik kivétel nélkül gazdag, igazi egyéniség szóval nem játszik olyan szerepet a párkapcsolataikban a magasság, mint a hétköznapi életben. Oké, Tom Cruise-nak meg néhány alacsony sztárnak milyen szép barátnője/felesége van, te csak ezt látod. De azt nem veszed figyelembe, hogy gyakorlatilag egy magyar pasi sem éri el a szintjüket (nem kinézet, hanem sikerek terén). Inkább tégy egy egész napon sétát egy látogatott fővárosi vagy vidéki nagyvárosi parkban/plázában/sétálóutcán egy napsütéses hétvégi napon és azt fogod tapasztalni, hogy gyakorlatilag alig látsz 1-2 alacsony pasit kézenfogva a csajával sétálni, de ők is esetleg nagyon jóképűek vagy ordít róluk, hogy érdekkapcsolatban vannak (pénz).
2016. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!