Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vagyok ennyire meggondol...

Miert vagyok ennyire meggondolatlaan?

Figyelt kérdés
Egyszeruen neha nagyon tulreagalok helyzeteket erzelmileg es olyankor nagyon meggondolatlanul cselekszek. Olyan egyszeru dolgokat is magamra veszek es teljesen megsertodok es veszekszel rajta, ami utolag butasag es meg raadasul meggondolatlanul is cselekszek ilyenkor, ami utolag rengeteg galibat szul. Hogyan kontrollaljam az erzelmeim? Terapeuta mondta, h irjam fel amikor ilyet erzes es utolag nezzem vissza. Azt is mondta, h talan adhds vagyok. Kerlek segitsetek, mert megneheziti az eletem nagyon, nincs ra valami vitamin, vagy ilyesmi? Koszi elore is.

2017. dec. 26. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyakorold a hidegvért s türelmet, póker pofikát.Nem vetélkedőben vagy, ahol azonnal kell reagálni bár az életben van eset, de jobbára a lassú víz dolog az eredményes.


Én sokakat ki tudok borítani féktelen nyugalommal itt is, de fordítva lehetetlen.A szavak csak szavak, nem több.Igazak vagy hamisak...mindegy, mert mint megénekelték: "Én mondom az igazat, te meg jót"...vitás esetekben meg mindig a bizonyíték a mérvadó.

2017. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!