Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélnek ezért el az...

Miért ítélnek ezért el az emberek? Megcsalás.

Figyelt kérdés
Én sajnos egy nagyon lelkiismeretes ember vagyok,aki sosem tudná megcsalni a párját,mégis úgy érzem,sokan elítélnek emiatt.
2017. dec. 28. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én nem ítéllek el, pedig ember vagyok. Szóval nem szabad általánosítani.
2017. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezért elítélnek, akkor rossz környezetben vagy.
2017. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát szerintem is nagyon gusztustalan dolog, hogy nem csalod meg a párod..Nem tudom meddig fog tartani a kapcsolatotok, de szedd össze magad, mert ha ilyen hűséges maradsz akkor hamarosan vége lesz. Undorító komolyan mondom. Bezzeg nekem nincs barátnőm, pedig én megbecsülném sokkal jobban mint te. Napi 3szor is megcsalnám ha kéri. Igazságtalan az élet.
2017. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Most én vagyok a hülye, vagy ez egy troll kérdés?
2017. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban ilyen vagy és emellett normális ember vagy, akkor fel fognak nézni rád. Ha elítélnek, akkor valami más gubanc lehet veled. Lehet túl büszke vagy rá és az embereket ez zavarja vagy valami hasonló.. ne vidd túlzásba az önfényezést.
2017. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy jó tulajdonságot miért ítélnek el az emberek?
2017. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!