Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagy segitség lenne számomra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X. Zoli kérdése:

Nagy segitség lenne számomra, ha szánnátok erre 3percet! Szükségem van az oldalon lévő normális emberek véleményére! Érdemes megtartani a kapcsolatomat? Részletek következnek:

Figyelt kérdés

3éve járok a baratnőmmel. Ez idö alatt nagyon sok szép élményt éltünk át együtt, persze voltak húzósabb idöszakok is. Mindkettönk családja pozitívan áll a kapcsolatunkhoz, egymásra találtunk, és ebből könnyedén házassag is lehet. Viszont fél éve oly sok minden negatívum összejött, betelt a pohár mindkettönk részéről. Szakitott velem a leány. Olyannyira elvoltam keseredve annak ellenére, hogy én is haragudtam rá, hogy megkértem öt, ne dobja el a kapcsolatunkat, igy annyit mondtam csak, hogy hivjon, ha ismét hiányzom neki, és csak abban az esetben, ha komolyan gondolja a jövönket. 4hét után felhivott, találkoztunk és megbeszéltük a dolgokat, utána összeköltöztünk és éltük mindennapjainkat egészen tegnapig.


Tegnap este tv-zés közben traccsoltunk, és valahogy szóbajött az a bizonyos 4hétnyi szünet, barátnőm elfehéredett, és egyből tudtam hogy valami gubanc van. Elmondta, hogy lefeküdt egy régi pasijával egyszeri alkalommal ittas állapotban, mert meg akart szabadulni attól a sok rossztól, ami minket akkor ért, és meglépte e borzalmas tettet.


Mivel a kapcsolatunk a bizalomra épül, most elvesztettem a bizalmamat ő irányában. Kértem, hogy számoljon be mindenről, el is mondott mindent, amire csak emlékezni tudott, egyetlen csók sem volt, csak a srác levetköztette, és misszionárius pózban dugtak addig a rövid igeig.

Amint kilépett az ajtón zokogott, tudta, hogy rosszat csinált, és mivel az élvezetnek teljes hiánya volt az az 1alkalom, ráébredt, hogy velem akarja leélni az életét. Ugye aztán felhívott, találkoztunk, összejöttünk. Lett volna rá alkalom e fél év alatt hogy elmondja nekem, de nem tudta, nem volt batorsága, mert nem akar elvesziteni, és ebből a hülyeségböl elrontani az életének azt a részét, amit velem képzelt el. Zokogva kérlel, hogy bocsássak meg neki, és hogy ne hagyjam el.


Meg lehet neki bocsájtani e bűnös tettét, ha tényleg látom rajta a megbánást? Reggeltöl nyeli a könnyeit, szipog, sír, mert nem akar elvesziteni, hasson ez rám? Megcsalásnak minősül, ha abban 4hétben nem jártunk? Megléphet e hasonlót a jövöben, ha hajlamos volt erre idegességében fél éve? Örlödhetett benne a lelkifurdalás fél évig olyannyira, hogy egy életre felhagy a megcsalás bámely fogalmával? Mi szól az mellett, hogy együtt maradjuk? Mi szól az mellett, hogy szakítsak vele?


Segítsetek kérlek!


Ha együtt maradunk, jövő szeptemberében végezzük el az egyetemet, és ennek alkalmából terveztem megkérni a kezét persze a hír elött, most bizonytalan vagyok.

Ha együtt maradunk, mi leszünk a keresztszülei a most született unokahugomnak.

Ha szétmegyünk, elvesztem életem legszebb és legtartalmasabb kapcsolatát, a legszebb lányt akivel valaha jártam, és az egyetlent, kit eddig eltudtam képzelni a társamnak egy életre.( sok párkapcsolatomból ez az 1)

Ha együtt maradunk, és 15év után elválik tőlem 2gyekekkel, tönkretettem az életemet.

Ha együtt maradunk, és az idők során megtudunk minden problémát oldani, enyém a boldogság egy életre, amiről mindenki álmodik ezen az elcseszett világon.

Előttem van, és most kell döntenem.


Adjatok hasznos tanácsokat, irjatok véleményeket, képzeljétek el magatokat az én helyemben, hogy hogyan döntenétek, és mi a következménye az életetekre nézve.


Várom a válaszokat! Előre is köszönöm!


Üdv

Zoltán

2017. 10. 17



2017. okt. 18. 05:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig Zolikam, de elsőre azt mondanám, fogadd vissza.

Itt mindenki azt fogja neked írni, hogy hajtsd el a francba. Ja mert azt olyan könnyű megtenni 3 év és mély érzelmek mellett.

Gondolom ismered őt. Szóval az ujrakezdes után látni fogod, hogy valóban megérte e még egy esélyt adni.

Ha viszont szemernyi kételyed lesz a döntésedet illetően, fejezzetek be.

2017. okt. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szüneteltetek, nem? Ha akarod őt, ezt a békát le kell nyelned. De ha nem tudod túltenni magad rajta és benned marad a tüske, akkor ott ette meg a fene az egészet.
2017. okt. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
hülye vaaagy? egyetemista vagy, van egy jofej, csinos, értelmes baratnőd aki nem is a lovedra hajt, tett egy hibás lépést, megbánta, bocsáss meg neki! Ha nem megy, akkor legyszi küldd már át a telószámát Zolikám! Pacsi
2017. okt. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
Egy esèly mindenkinek jàr ùgy hogy egy esèjt mèg adj neki.
2017. okt. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy ezt után a "borzalmas tett" után jött rá, hogy te kellesz neki és felhívott.

Azt ugye tudod, hogy ha nem fekszik le a sráccal, csak szépen kivárja, amíg tovább tud lépni, és úgy fekszik le valakivel, hogy előbb érzelmek is vannak és élvezi, akkor sose látod többet.

2017. okt. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, Istenem.
2017. okt. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Zoli,


nem kell most döntened. Most érzelmi sokkhatás alatt vagytok, kinek tiszta feje ilyenkor? És a szíve?


---


Ha az én "szavazatom" is számít, próbáljatok együtt maradni. Ha nem jövőbe látást tanulsz az egyetemen, akkor nem lehetsz vmi túl profi a dologban, igaz? Honnan tudhatnád, mit csináltok majd 3-5-15 év múlva?


Aludjatok rá egyet.

2017. okt. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem vèletlenül mentetek szèt. Innen már nehèz jót kihozni belőle.

Keress mást! Ez csak szenvedès lesz!

2017. okt. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A 4 hétnyi szünet alatt volt a sráccal, tehát nem számít megcsalásnak. Ha amúgy tök jól megvagytok, akkor ne kattogj ezen.
2017. okt. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kettős válaszok fognak születni,de ez egy nehéz ügy...


Igazából a dolgokat több szempontból kéne megvizsgálni.


A kapcsolatotok nem működött,ezért volt a szakítás.

A lány azért hívott fel,mert ezt váltotta ki belőle egy rossz aktus (nem lépett akkor még tovább)-ezek szerintem ellene szólnak.


Viszont szeret,ráadásul őszintén bevallotta a tettét,egyenes volt (pedig ha tartja a száját lehet sosem tudod meg) valamint még most is ragaszkodik hozzád.-ezek egyértelműen mellette vannak.


Végső soron itt hagyatkozz magadra. Ha te úgyérzed ezt el tudod fogadni és megtudod bocsáltani,akkor ez egy működőképes dolog. Ha viszont nem tudsz rajta tullépni és meggyengül a bizalom,akkor ez nem fog menni.

2017. okt. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!