Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert csalják meg az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csalják meg az emberek a másikat? 😅

Figyelt kérdés
Most komolyan? Nem értem, hogy akkor már miért nem szakít a másikkal aztán úgy kezd valamit az életével az ember? Persze nem több éves házasság utáni megcsalásról beszélek, mert az már egy másik kategória... Névtelenül kommentel úgyis mindenki, leírnátok ha csináltatok már hasonlót, és ha igen, miért? Köszönöm előre is!

2017. márc. 17. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert az emberiség jelentős része hulladék.
2017. márc. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Mert a biztos pont mellett néha jól esik nekik a változatosság is és miért kellene feladniuk a biztos pontot az életükben néhány alkalmi kicsapongásért amit, ha jól kezel akkor ugyanúgy folyik tovább minden mint azelőtt.


Ez az egyik magyarázat, a másik meg szerintem az, hogy elsősorban azt nézzük, hogy nekünk mi a jó, teljesen mindegy mennyire szeretjük a másikat.

Az sem kizárt, jól esik nekik, ha éppen másoknak is bejönnek és megnézik jobb lenne vele vagy sem.


Nem csináltam még hasonlót, de lehetséges, hogy nem is állnék ellen a kísértésnek sem. Egyszer él az ember. Maximum előtte mérlegelnék, hogy érdemes megkockáztatni a dolgot vagy sem.


Kapcsolatok konkrét megcsalás nélkül is tönkre mennek, házasságok mennek szét, stbstb. Ma már egy ilyen világot élünk, kinyíltak a kapuk és bár elsőre úgy tűnhet, könnyebb az ismerkedés, valójában közel sem az, de a látszat mégis megvan. Régen is ugyanúgy volt jó sok megcsalás csak ott nem erre éleződött ki az egész.

Az ember nem lesz fiatal és, ha valahányszor felrúg egy több éves kapcsolatot (miután lement a rózsaszín köd) csak azért, hogy 1-2 éjszakára lefeküdjön valaki máással majd újból kezdje az egész kapcsolatkeresősdit ami ismét évekig is elnyúlhat, kb azon kapja magát, hogy 60 éves.


(csak úgy mellékesen hozzáteszem, pont a mai állapotok miatt jóval több lányt ismerek aki csalta már meg a barátját pont azért mert tudja, hogy könnyen talál mást így kisebb a vesztenivalója)

2017. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem csaltam meg egy páromat sem,ha nem hiszed sajnálom de nálam alap,hogy először legyen kimondva,hogy vége mielőtt továbblépnék.
2017. márc. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Én sem értem az ilyen hulladékokat, kell nekik a "biztos pont", de épp az a gond, hogy a biztos pontot magadban kéne megtalálnod, nem kötődni valakihez, akit egyértelműen nem szeretsz eléggé és semmennyire nem tisztelsz, ha ilyet teszel vele. Úgy állnak hozzá, hogy "amiről nem tud, az nem fáj és így nemis számít megcsalásnak"(halál komolyan, ezt szó szerint egy pasi írta, mikor fűzött engem a barátnője mellett). Ki az, aki úgy képzelte el gyerekként a felnőtt életét, hogy együtt lesz valakivel, akit szanszét csal? Én biztos nem leszek ilyen gyenge ember és ha megfordulna a fejedben, hogy hm, van egy másik pasi/csaj, aki nagyon bejön...akkor kapásból szakítás az alap, mert ha már valaki máshoz vonzódsz, semmi értelme a kapcsolatnak.
2017. márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

unalmas de egyszerű tudom...

Ha szereti nem csalja meg. puff.

2017. márc. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
A szerelemnek, megcsalásnak, semmi köze egymáshoz. A zárd le, lépj tovább sem jobb mint a csalás. Vannak akik 3-4 havonta játszák ezt. Vagy is, ők is másokkal is akarnak szexelni.
2017. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 mi értelme úgy lenni valakivel, hogy közben csak arra használod, hogy esténként ne unatkozz egyedül otthon, mikor épp nincs kivel megcsalnod? És közben eljátsszod, hogy mennyire szereted. Nem tartod ezt undorítónak?
2017. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Hazassag kozos gyerek

Mar az elejetol gond volt a szexel

Az elmult 3 evben osszesen 3 aktus


Minden egyebb teren osszeillunk soha nem volt vita veszekedes, csak ebben nem!

Igy szeretom van, lehet tudja lehet nem lehet sejti lehet nem

De en egy egeszseges no vagyok akinek vannak szexualis vagyai es nem colibatusban akarom leelni az eletem csak mert a paromnak nincs igenye a szexre


Nem nem fogok kilepni a kapcsolatbol mert alapvetoen szeretjuk egymast es jo mukodunk egyutt.


El lehet itelni miatta hogy 41 evesen igy elek

De nekem es a paromnak is igy kerek


Ami a szeretot illeti tudja h csak mint szextars van jelen az eletemben pont ugy ahogy en is neki. Nem igergettem nyilt lapokat kapot.

2017. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!