Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van az hogy valakinek...

Mitől van az hogy valakinek aszimmetrikus az arca?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon feltűnő hogy aszimmetrikus és engem nagyon zavar mert iszonyú ronda vagyok...olyan mintha két külön ember lenne a két arcfelem... Utálom magam... Gondolom hogy ez nem betegség hanem valami genetikai akármi.Ti mit gondoltok erről?(Tudom hogy senkinek sem pontosan szimmetrikus az arca ,de nekem két külön az egész... undorító..)

2017. dec. 28. 23:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És mindig megnéznek az emberek emiatt,és úgy érzem hogy máshogy bánnak velem...Olyan óvatosan és mindig furán néznek rám...Nem hiába mivel olyan vagyok mint egy börtön szokeveny ,vagy meg rosszabb....
2017. dec. 28. 23:43
 2/19 A kérdező kommentje:
És ha ez nem elég akkor még az egyik mellem kisebb mint a másik....
2017. dec. 28. 23:48
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek aszimmetrikus.
2017. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt tudom,de az enyém teljesen két külön,és senkinél nem láttam még ilyen nagy különbséget
2017. dec. 28. 23:55
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Küldenél esetleg képet magadról? Szerintem eltúlzod és ez a baj...
2017. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően fogászati rendellenességek okozzák, keresztharapás például, aminek hatására teljesen máshogy fejlődik a koponyacsont, mint ahogy kéne neki.
2017. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Ha nagyon durva a különbség, és nem csak bebeszéled magadnak, akkor lehet, hogy egy plasztikai sebész tudna rajtad segíteni. Az okokon kár morfondírozni, ilyenre nőtt és kész. (Mindez igaz a mellre is.)
2017. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez változhat esetleg?Egy kis mértékben is javulhat? Még nagyon fiatal vagyok...
2017. dec. 29. 00:06
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Genetikai, valamennyire változhat miközben felnősz, de ha mégsem, akkor szerintem is egy plasztikai sebészt kéne majd keresned. (Ne hidd el másoknak, hogy nem számít hogy nézel ki, de ezért ne utáld magad.)
2017. dec. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Esetleg az nem okozhatja hogy az egyik szemem rosszabb mint a másik?

A jobb szemem -0,75ös,a bal szemem pedig jó (van szemüvegem de nem hordom)

És az egyik átveszi a másik szemem feladatait vagy vmi és ezért valami történik ?(a szemoldokeim is nagyon különböznek)

2017. dec. 29. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!