Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aszimmetrikus arcon plasztikai...

Aszimmetrikus arcon plasztikai műtéttel lehet javítani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki arca aszimmetrikus, de az enyém nagyon. Az anyukám méhében görben feküdtem és így születésemkor görbe fejjel születtem(az egyik oldalra volt dőlve) fél évig jártak velem tornàzni, aminek hála a fejem nincs oldalra dőlve. Az orvos akkor azt mondta, hogy az arcom viszont aszimmetrikus lesz. A fogaim, az orrom görbék. Az állkapcsom rosszul áll és az arcom egyik fele más mint a másik. Nagyon feltűnő képeken(masoknak is aszimmetrikus, mégsem tűnik másokon fel, náluk észrevehetetlen), mivel az egyik szemem mintha nagyobb lenne, vagy a formája más és az arcom is pufibb és más az alakja. Nagyon zavar, depressziós vagyok miatta már 2 éve, csúnya vagyok. Szeretnék kezdeni vele valamit. A plasztika segíthet? Mennyibe kerulne?

2017. júl. 7. 11:42
 1/6 A kérdező kommentje:
21 éves és fiú vagyok, ez lemaradt.
2017. júl. 7. 11:45
 2/6 Nemsanyi válasza:
Ha ez lelki problémát okoz, akkor még az is lehet, hogy ingyen is megcsinálják a plasztikai műtétet. Szerintem inkább foglald el magad valami értelmes dologgal! :)
2017. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amint már írtam a másik kérdésedre, nekem is asszimetreikus az arcom. Van amin lehet segíteni, van amin nem, vagy csak nagyon komoly műtéttel. Ez utóbbi pl. az állkapocs műtéte. Ezt én nem vállaltam, de még az orrplasztikát sem, viszont a füleimet megműtötték, és nagyon jó lett az eredmény. Már ez is sokat javított a megjelenésemen. A többivel megbarátkoztam. Konkrét válaszokat a plasztikai sebész tud mondani. Egy konzultációt megér.
2017. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bogii10 válasza:

Szia!

Nekem ma 4 hete volt állcsont műtétem. Bármilyen kérdésed van, nagyon szívesen válaszolok!

2017. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából úgy látom magamon a problémát, hogy az egyik fele az arcomnak pufibb es mintha le lenne nagyon esve. Ha fogom a bőrt a pufi részen és felnyomom a szemem(sarkához) és fülem közé akkor a szemem és az arcom is normális. (Hasonlo az arcom masik feléhez és a szemem sem tűnik igy nagyobbnak). Igazából nehezen tusom megfogalmazni az egészet.
2017. szept. 28. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos tudna csak tanácsot adni, ha megmutatod magadat neki.
2017. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!