Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van az hogy valakinek...

Mitől van az hogy valakinek aszimmetrikus az arca?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon feltűnő hogy aszimmetrikus és engem nagyon zavar mert iszonyú ronda vagyok...olyan mintha két külön ember lenne a két arcfelem... Utálom magam... Gondolom hogy ez nem betegség hanem valami genetikai akármi.Ti mit gondoltok erről?(Tudom hogy senkinek sem pontosan szimmetrikus az arca ,de nekem két külön az egész... undorító..)

2017. dec. 28. 23:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Mi az a "nagyon fiatal"? Szerintem a szimmetria alapvetően nem változik. De lehet, hogy nem is vagy olyan ronda, mint hiszed. Vagy tényleg csúnyácska vagy, de nem a szimmetria a főkolompos. Kép nélkül csak találgathatunk...
2017. dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A 0,75-ös nem egy nagy különbség két szem közt, nem hinném, hogy ez így kihatna az arcra...
2017. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.Azert gyanakszom arra hogy azért vagyok csunya mert aszimmetrikus az arcom,mert a tükörben nézve nem olyan feltűnő a különbség ,nagyon minimálisan látszik.(mivel tükörben ugye fordítva van az egész )De ha csinálok egy képet magamról úgy hogy ne legyen tukrozve,akkor látszik nagyon...és mások nyilván ezt látják.Kepet nem szeretnék küldeni azért...
2017. dec. 29. 00:16
 14/19 A kérdező kommentje:
De volt pár srác akikkel beszéltem es ők azt mondták h szép vagyok de egyáltalán nem vagyok az ,ezért nem értem ezt....Hogy lehetnék úgy szép egyaltalan?Mindenhogy csúnya vagyok!:/
2017. dec. 29. 00:23
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát ez alapján inkább eltúlzod a dolgot. Ha fényképen nem látszik semmi, akkor az nem lehet túl durva. Várj pár évet, legyél túl pár randin, és rájössz, hogy nem is vagy olyan csúnya. :) Ebben a korban biztosan nőnek még a melleid is, ki tujda, milyenek lesznek, majd nézd mag őket 20 éves korodban, s lehet, hogy jót nevetsz majd a 13 éves önmagadon... Amúgy mi bajod lesz belőle, ha elküldesz pár embernek egy képet az arcodról? (képfeltöltésre felteszed pl., és elküldöd a linket)
2017. dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Na, ezt elnéztem, szóval ha tükörben nem látszik nagyon, akkor az nincs is annyira... Egy-egy fénykép jobban torzíthat. Mindenkiről (topmodellekről is) lehet olyan fényképet csinálni, ahol előnytelenül néz ki.
2017. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget!Remélem hogy ez még fog változni addig viszont nem hiszem hogy meg fogok barátkozni magammal vagyis ezzel a dologgal..De nagyon szépen köszönöm!:)
2017. dec. 29. 00:43
 18/19 anonim ***** válasza:
Lehet elfeküdted, előfordulhat az egyik fele a másikba tolódik, ez adja a fura aszimetrikus hoaxot. Néhány nyújtógyakorlat segítségével lendíthetsz pl. Jóga az oroszlán nyelvnek nevezett gyakorlat.
2017. dec. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
89%

NEM genetikai! gerincferdülés, lúdtalp, szabálytalan fogsor okozhat ilyet.

még nagyon fiatal vagy, simán megcsináltathatod a fogaidat fogszabályzással, járj el úszni, gyógytornára.

Ez még nagyon könnyen helyrehozható ilyen fiatalon.

Mindig húzd ki magad, ülj, állj egyenesen.

2017. dec. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!