Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen nő az, aki szerelemfélt...

Milyen nő az, aki szerelemféltésből eltiltja a pasiját a barátaitól?

Figyelt kérdés

Milyen nő az, aki pusztán önzőségből kisajátít magának valakit, akit sokan szeretnek, fájdalmat okozva ezzel több embernek is? Milyen nő ez, kérdem én? Szégyenemben elásnám magam, ha erre vetemednék. Ostoba pic*a.


A kérdés lényege nem az, hogy kipanaszkodjam magam itt, hanem hogy egy nő tudja hogy hogyan hozza ki a maximumot egy pasiból öszöntössen, ösztönössen megtudja csinálni az összes hogy mitől érzi jól magát egy férfi, és mivel tudna segiteni neki egész egyszeruen tudja hogy mivel kéne felépiteni egy kapcsolatot, azt is tudja hogyan kell lerombolni és szándékosan történik igazából soha nem is a pasi szakit egy nővel azt is a nő generálja mert alapjában véve sajnos okosabb.


De ha egyszer nem akar a pasitól semmit igazán akkor mégis minek rombolja le az életét másnak is???


Őszintén megmondom, hogy k**a nagyot csalódtam összeségében a nőkben, mert egy férfi legyen bármilyen megáltalkodott görény akkor sem csinálja ezt...hogyan gondolja, hogy ezt megteheti egy két nő?

Engem nem érdekel, hogy azt hiszi ő a világ központja mert egy idióta, hanem az hogy mégis az ilyeneknek van értelme vissza adni azokat a sebeket amiket ők okoztak?



Köszönöm a válasozkat 25f


2017. dec. 29. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos. Elsőnek inkább barátnak való és segíteni kell neki legyőzni a buborékot (félelmeit) ezt úgy értem, hogy ne azt részesítse előnyben amit ő gondol egy bizonytalan tapasztalattöredék alapján, hanem azt ami tényleg van. Aztán összejönnék vele és nem verném át soha.
2017. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs "szerelemféltés", ez ugyanúgy bántalmazó kapcsolat, mint amikor pasi csinálja ezt nővel (mert pasik is csinálják, max. te nem látod első kézből, mert nem pasikkal ismerkedsz, hanem nőkkel), és az ilyen ember alkalmatlan párkapcsolatra. Nem mindenki ilyen.
2017. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es ebben teljes mértékben igazat adok!
2017. dec. 29. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom (nem olvastam el a körítést), de az a férfi akivel ezt meg lehet csinálni az hatalmas papucs és nagyot fog koppanni
2017. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem normális. Párommal 3 éve vagyunk együtt, távkapcsolatban élünk, sok barátja van, de sosem lennék képes arra, hogy azt mondjam: soha többet nem találkozhatsz velük, mert barátokra szükség van. Ha megvan a bizalom és a hűség, akkor ez a probléma fel sem vetődik.


L/19

2017. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Mi az hogy eltiltja a pasiját?? Egy igazi férfit nem lehet eltiltani senkitől. Normális ember nem hagyja hogy egy nő irányítsa ilyen szinten, itt már a pasi se normális. Ilyenkor kell kidobni a csajt aztán vagy elkezd könyörögni a nő hogy nee kérlek ne megváltozom, vagy lelép véglegesen, de annál hogy egy nő csicskaja legyek annál még az is jobb ha sose látom többet.
2017. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!