Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sztetek az normális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek az normális, hogy egy pasi el akar szakítani egy lányt a barátaitól?

Figyelt kérdés

Idén az egyik legjobb barátom össze jött egy sráccal aki megszabja Neki, hogy kikkel barátkozhat (legyen az lány vagy fiú) és a barátaival gyakorlatilag nem engedi el sehová sem. Nekem még nem volt párkapcsolatom és barátom se sok van ezért nem tudom... ez normális? áasoknál Facebookon elég sok képet láttam, hogy párkapcsolatban van a lány, de vannak képek barátokkal , max. a pasi eljár a lány barátaival. Szval ez normális dolog?


A másik meg 3 hónapja ismerik egymást és majdnem mindent a csajjal intéztet (megveteti a gyógyszereit, intézteti az ügyeit, stb.). Ezt mégis mire lehet vélni?


2017. máj. 17. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. De akit lehet irányítani, az meg is érdemli, ha nem képes kiállni saját magáért.

Az, hogy valaki egy párt alkot valakivel, annak nincs joga megszabni még azt is, hogy mikor vegyen a másik levegőt.

2017. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy normális,tőlem még az volt pasijával is beszélőviszonyban lehet ha nem egy szemét aki árt neki.Csajos bulit is akkor tartanak amikor akarnak a barátnőivel.
2017. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem felnőtt rovat kerdes, de hozzaszoktunk, hogy 25 évesek is gyerekként viselkednek.

Ja, Nem normális. Nem ismerkedem önbizalom hiányos + kontroll mániás luzerekkel, te se tedd, ha jót akarsz magadnak.

2017. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak mások meg nem barátkoznak velem :(


És a lány nem lúzer :(

2017. máj. 17. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Hu én az ilyen pasitol menekülnék .Mert ha már az elején ezt csinàlja akkor később ?
2018. aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!