Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van még itt olyan aki megindít...

Van még itt olyan aki megindított az emberektől? (Barátaitól, a lányoktól) 18l

Figyelt kérdés
Alig maradtak barátaim, mert sokat csalódtam az emberekben. Ott kezdődött az egész,hogy régen hasonlóak voltunk, fontos volt nekik hogy pl olyannal veszítsék el akit szeretnek. Nekem így is lett. De amikor elmegyünk buliba ők teljesen megváltoznak. Az egyik 'barátnőm' egy este két fiúval feküdt le, a másik ottaludt valakinél akinek barátnője van. Valahogy úgy érzem, akár kivel próbálok barátkozni ő ilyen. Kivéve egy embert. Úgy érzem ő marad nekem és a párom, a két ember az életemben a családon kívül akikre számíthatok és ők nem ilyenek. De miért ilyen egyre több ember,mint a fent leírtak?

2016. dec. 17. 16:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Megundorodott*
2016. dec. 17. 16:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen minden ember átesik, ahogyan telnek az évek majd te is rájössz hogy a gyerekkori barátságok és minden felértékelődik és alig lesz akit barátodnak mondhatsz és úgy tekinthetsz rá hogy ő a tökéletes barát nem pedig a kifordult, elárulós, r..anc életű barát...
2016. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Én is hányok már, meg attól is, hogy nem lehet normális nőt találni, mert ilyenek, mint a barátnőid. Örülj neki, hogy kivételes vagy, szerintem ez érték.
2016. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen sajnos.... Barátnőm hasonlóan viselkedik sajnos... Amint nem vagyok ott, megy a pasizás.. már szakítottam vele ebből adódóan és vissza fogadtam, de nem tudom mi lesz ebből.. majd meglátjuk..
2016. dec. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!