Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon hány felnött koru ember...

Vajon hány felnött koru ember megy el a moziba ( nem gyerekkel) mesét nézni? Szerintetek az normális ha egy felnőtt srác azért nem megy el a mesére mert azt hiszi csak gyerekek mennek és azt hiszi hogy mindenki őt nézi?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 19:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem normális ha komolyan elhiszed, hogy bármelyik gyereknek érdekesebb volnál, mint a mese. Vagy a szülőknek...

Önbizalomhiány...

2017. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha esetleg kijön egy mese, amit érdemes megnézni, akkor szívesen elmegyek. Magam nem szívesen (volt már rá példa), de haverokkal igen.

Kit érdekel, hogy ki mit gondol. Odaszólni úgy sem fognak.

2017. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én imádom a rajzfilmeket, de idegesítenek a gyerekek.

Ezért kétszer néztem meg a Frozent, mert hiába a dolby stereo, az elsőt teleröhögték és visítozták a kis társaim.

Egyszer se éreztem úgy, hogy bárkinek is köze lenne ahhoz, hogy én a szabadidőmben milyen filmre ülök be, és van-e társaságom.

2017. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!