Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti is vonzónak találjá...

Lányok! Ti is vonzónak találjátok, ha két fiú verekszik?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen vérre menő küzdelemre gondolok, hanem inkább amolyan kakaskodásra. Kiváncsi lennék mások véleményére is :)
2017. dec. 30. 19:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyon kerültek engem, mert ki akar egy agresszív vadállattal összejönni, aki mindenért üt?
2017. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem. 18/L
2017. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Itt nem ok nélküli verekedésre gondoltam, hanem ha a helyzet megkívánja, vagy csak az erőviszonyok tisztázásra. Szóval ezt nem mondanám verekedésnek, de így nehéz elmagyarázni :D Az ok nélküli agresszívitás már más téma, az gáz.
2017. dec. 30. 22:04
 14/16 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy okkal mész neki vagy ok nélkül, egy "életre" eláshatod magad, higyj nekem aki tapasztalatból beszél!
2017. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14-es. Ez messze nem így van minden esetben. Ha nem is vallják be, a nők jelentős része vonzódik a tesztoszterontól szétcsapódó domináns és dominanciáját érzékeltető csávókhoz. Ami az agresszív viselkedésben is megnyilvánul. Erő=dominancia=biztonság. A nők pedig ezt szeretnék.

Természetesen a nők úgy vannak vele hogy ő hozzájuk majd kivételes lesz, mint a romantikus filmekben.

Majd eltelik pár év és csak összeverni az asszonyt jár haza a csávó.

2017. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó:Ez rám nagyon nem igaz.:D
2017. dec. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!