Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ünnepelni való van a...

Mi ünnepelni való van a Szilveszterben, átlag embernek?

Figyelt kérdés

Mindenki boldog újévezik, közben meg az ország úszik a korrupcióban, sokan 90-100ezerért dolgoznak, ráadásul családosként. Nyugaton a szakmámat arannyal fizetnék, itthon meg 170ezerért kelek fel reggel 4 órakor, de csak a családtagok miatt, amúgy már rég kint dolgoznék akárhol.


Gusztustalan ország ez, utálok ránézni az emberekre, amikor valakinek egyenesen megmondom hogy mit kell ünnepelni, ebben a nyomorban nélkülözésben? Akkor még én vagyok a rossz, magától nem látja hogy egy szar monoton életet él, évekig?


Én elhiszem hogy másnak boldogság a családjával gyerekével megélni ezt az egészet, de én látom reálisabban ezt az egészet.


Szomorúan és tanácstalanul néztem az utcán az embereket, a belvárosban míg pirosom volt, annyi kérdés járt a fejemben, persze mindre választ találni már annál nehezebb.



Egyébként mielőtt bárki azt hinné, hogy depressziós kis hülye gyerek vagyok az téved. Én is élem az életem, van jövőképem, de nem játszom meg magam mert tudom mi a valóság, és az a baj hogy van aki felnőttként sem jön rá, rózsaszín ködben él.

25F


2017. dec. 30. 23:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Őszinte Részvétem.
2017. dec. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

Úgy bírom az ilyen embereket, akik sírnak, hogy külföldön bezzeg kolbászból van a kerítés, de közben meg ahhoz lusták, hogy keressenek ott munkát is kihúzzanak a fenébe.

A család csak kifogás arra, hogy itt maradj. Külföldön is van óvoda, iskola, a barátnőd/feleséged is tudna magának munkát szerezni. Már rég leléphettetek volna, ha akartatok volna. Ha meg nem akarok, akkor ne tessék nyávogni, hanem tessék örülni, annak ami van.

2017. dec. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

Akkor menj el külföldre,legalább egy ilyen idegbeteg nyavajgóval kevesebb lesz itthon.

Te is valami nagyokoks lehetsz,aki aztán mindent tud a gazdaságról,meg az életről.

Az utolsó mondatodban azért sejted hányas a kabát.

2017. dec. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Es ezeket a problemakat te pont szilveszterkor fogod megoldani. Aha, ertem.
2017. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Neked egy a problémád: Sz** szakmád van sz** fizetéssel. Ha 4 órakor kell kelned, nem csodálom, hogy nem vagy boldog. Tanultál volna informatikusnak, akkor otthonról dolgozhatnál 600-800k fizetésért komoly cégeknek. Ja ahhoz diploma, ész és kitartás is kell. Ne hidd, hogy külföldön kolbászból van a kerítés. Ott még jobban kihasználják a külföldi melósokat és annak fogsz örülni, ha 4-kor kell kelned nem hamarabb, főleg, ha egy London méretű várost át kell utaznod, mire beérj a gyárba.

Hidd el, Mo.-n rengeteg ember keres 300-400k felett, akiknek a boldogsága elhomályosítja a magadfajta károgókat. Mondom mindezt úgy, hogy én is csóró vagyok, de egyetemistaként legalább akarok ellene tenni.

2017. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én például az adósságom elévülését ünnepeltem meg!!
2018. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!