Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen filmeket néz meg az...

Milyen filmeket néz meg az un. "átlag plázás mozinéző"?

Figyelt kérdés

Ma hallottam a kifejezést. Nem tudtam, hogy van ilyen. Vagy hogy a plázában más filmeket néznek, mint máshol.


Mi a különbség egy átlag filmnéző és egy plázás mozi néző között?

Példákkal, filmekkel mond el, neked mit jelent ez.



A kategóriában nem vagyok biztos.



2017. nov. 10. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem ismerem ezt a definíciót, szerintem nincs ilyen. De honnan, kitől hallottad, milyen szövegkörnyezetben. :D
2017. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
még nem hallottam ezt a kifejezést de szerintem arra utal hogy a plázás mozinéző az mindig az új filmeket nézi, mert ugye a plázás mozik mindig azokat adják
2017. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hallottam még ezt, az én tippem az, hogy a "plázás mozi néző" csak a blockbusterekre kíváncsi, a híres és mainstream filmekre amikre divat beülni (Szürke 50, Marvel-filmek, Star Wars stb.).

Amik pedig kisebb médiafigyelmet kapnak (ettől függetlenül még persze lehetnek jók, sőt jobbak is mint az előzőek), azokra meg csak az "átlag filmnéző" ül be.

2017. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az éppen aktuális hypeolt csilli-villi cgi-os akciófilmeket.

Am nálunk a plázás moziba a mainstream filmeket adják csak. A nem plázásba meg szoktak vetíteni elvontabb meg művészfilmeket is.

2017. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is éppen ami megy. Megtetszik a plakát vagy az előzetes és mint egy program, kikapcsolódás beülnek és megnézik. Nincs ezzel baj.

Én speciel nem szeretek moziba járni. Alapvetően az ízlésem is eltér a vetített filmek nagyjától, illetve feleslegesnek tartom hogy még egy ugyan olyan történetet lássak amit már százszor láttam. Emellett filmezni egyedül szeretek, kis nasival otthon kényelmesen beleélve magam, vagy ha unalmas, semmitmondó akkor ki is kapcsolom.

De van aki meg kimondottan a mozi élményt szereti, és nem keres nagy mondanivalót a filmekben, elég ha csak leköti két óráig. Szerintem z ilyenekre érti. De nem hiszem hogy ennyi alapján bárkit le kéne nézni. Másmilyenek vagyunk. Ő ideje, ő pénze, ő döntése. Ha élvezi akkor kik vagyunk mi hogy bíráskodjunk bárki felett?

2017. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi. Logikus, amit írtok. Valóban nincs vele gond, csak nem értettem, mit jelenthet.
2017. nov. 13. 08:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Még nem hallottam ezt pontosan megmagyarázva, de ami nekem eszembe jut erről, az az, aki:

- azokra megy el, amik körül nagy a felhajtás (Marvel szuperhősös filmek, Szürke ötven árnyalata, Másnaposok-jellegű filmek)

- komoly filmet nem néz, mert csak szórakozni megy (szóval kb. akció, horror, vígjáték)

2017. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!