Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek okosabb? Ostobának...

Hogy legyek okosabb? Ostobának érzem magam. 😢

Figyelt kérdés

Ostobának érzem magam...

Azt hittem a disznónak is van zúzja, újat mondtak azzal hogy úgy halnak éhen hogy a gyomorsav lyukasztja ki a gyomrot...ilyenek.Nem ismerem az általános intelligenciát, néga azt hiszem....hogyan lehetnék okosabb...??


2017. dec. 31. 18:01
1 2
 11/19 TappancsMancs ***** válasza:

Jájj! :) Így változatosabb a találat.

[link]

2018. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi 10-es!!!😊😊😍
2018. jan. 1. 19:14
 13/19 dq ***** válasza:

Igazság szerint nincs jó módszer arra, hogy betömd a hiányzó lyukakat.


Viszont ismereteket nagyon könnyű szerezni. Bekapcsolod a spektru.. izé, youtube-ot, és leülsz elé, és próbálsz nem elaludni.


Vagy szörfölsz a wikipédián, esetleg az Index Ma Is Tanultam Valamit rovatán ( [link] ), vagy akármi másik ilyen random oldalon. (A gyakori kérdések is jó erre. Egy kérdés alatt vannak más kérdések. Próbálj meg rájuk válaszolni. Gyűjts információt mindenről)


- - - -


... én pl annyira buta vagyok hogy hiába olvastam most, még mindig nem tudom hogy az emberek úgy halnak éhen hogy a gyomorsavuk kilyukasztja a gyomruk ...

2018. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 TappancsMancs ***** válasza:

Aztán van ilyen oldal ami többnyire szórakoztató de informál is dolgokról.

[link]


Bármi érdekel ide is bedobhatod kérdésnek. :)


Meg nem csak tudományok mentén érdemes tájékozódni, a világ dolgaihoz sok minden hozzá tartozik.

Pl ma már van ilyen :D tetszeni fog és ez is jól informáltság (is).

https://www.youtube.com/watch?v=FZOgy5V9imI


Vagy mindjárt érdekesebb lesz a középkor. Középkori receptek, magyarul is jelent meg valami, de angolul van bőven.

[link]


[link]


A középkorban mennyire voltak bútorok az embereknek? Ki mit evett? Hogy élt egy király? Vagy egy jobbágy mennyit dolgozott és mennyit pihent?

[link]

[link]


Vagy tanulhattuk a dolmeneket is, hogy Európában itt ott ezek a nagy kövek. Valójában csak Koreában 36 000 dolment tartanak nyilván! Világszerte vannak mindenfelé. De Indiában, Japánban, a Kaukázusban, Közel-Keleten, Afrikában


Hogy néz ki belülről egy ilyen megalitikus építmény?

[link]


Olaszországi megalitikus építmények.

https://www.youtube.com/watch?v=oJJ-SJbPmx8&t=739s


Vagy érdekes kalandozni a google map-on, kinézni egy egy várost, országot és rákeresni hogy néz ott egy utca és ilyenek. Jobban meg is marad földrajzilag.

2018. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 dq ***** válasza:

> A középkorban mennyire voltak bútorok az embereknek? Ki mit evett? Hogy élt egy király? Vagy egy jobbágy mennyit dolgozott és mennyit pihent?


Ez mondjuk címeres ostobaság, nehogy elhiggy ebből bármit.


Azt sem tudjuk hogy mi hogyan élünk ma (mai magyarok), nem hogy ezer éves sávba az egész világon majdnem minden ember életét egy kalap alá vegyük.

2018. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 TappancsMancs ***** válasza:
Mondjuk szerintem értelemszerűen az európai életmódról írnak ott, majd talán átolvasom megint. Szóval lehet nem említi de valahogy adódik. Ezeket sokféle forrásokból tudhatjuk amúgy, levelek, naplók, történelmi feljegyzések, mindenféle adásvételi jellegű iratokból, effélékből. A középkori Európáról azért maradt elég sok írott forrás.
2018. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Zúza! Zúzáját akartam írni"


Na kérem, ezt sem tudtam, csak nagyjából sejtettem, hogy valami állati emésztési dolog. Gyorsan meg is néztem.

[link]

2018. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 dq ***** válasza:
Kvízjátékok? Honfoglaló, Legyen Ön is milliomos, ilyesmik?
2018. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Keress rá youtube-on a Tanulom magam csatornára, szórakoztató és sok jó, érdekes témáról csinál videót a srác.
2020. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!