Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti is éreztetek már így? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztetek már így? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? 😢

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik egy srác, csak sajnos átment másik suliba egy távolabbi városba. Mikor legutóbb láttuk egymást teljesen olyan jeleket küldött, amiből úgy éreztem, bejövök neki. Mosolygott, ő jott oda megszólítani, mindig figyelt engem, én is viszonoztam mert sokat mosolyogtam rá több úton jeleztem, hogy szabad a pálya. Most már távol van de lehet csak én vagyok ilyen hülye hogy azt remélem, hogy valaha találkozunk még...Facebookon bejelöltem ismerősnek, vissza is igazolt de nem visz rá a lélek hogy ráírjak egyszerűen nem merek...már új barátai vannak meg mit szólna ha egy lány akivel vagy 2 éve nem találkozott, random ráírna? Én már csak egy ismeretlennek számítok, esetleg látásból ismertnek maximum szerintem. Emellett még önbizalomhiányom is van sajnos. :( Nemrég tettem fel új képeket, azokat sem lájkolta miközben én szoktam az övét. Lehet, csak bemagyaráztam az eddigieket is magamnak...
2017. nov. 12. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy iskolaváltás nem a világ, nem egy olyan embert ismerek, akik így kezdték, aztán azóta már évek óta együtt vannak, sőt, van, akik már házasok.

Viszont: néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Attól, mert valaki lájkol valamit, még nem következik belőle, hogy most fú, mennyire odáig van érte. Innentől meg, miután nem gondolatolvasú, ha így folytatod, epekedve fogod végignézni, ahogy ő majd összejön valakivel, akiben legalább annyi mersz van, hogy szóljon hozzá.

2017. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor mivel írhatnék rá, amivel nem tűnök olyan tolakodónak?
2017. nov. 12. 15:51
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mindenféleképp írj rá, mert legalább később nem azon fog járni az eszed hogy: "mi lett volna ha...."
2017. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!