Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy rossz jegyet kaptam? Félek. 😢 (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma kaptam 2 hármast,de a szüleim elvárják,hogy csak ötösöm legyen.Egyébként készültem is,csak ma reggel belázasodtam,így mentem suliba,ma feleltetett a tanár,kétszer,egyszerűen nem tudtam figyelni,így hármas lett.Hogy mondjam majd el és mikor?

14/L



2017. nov. 30. 17:59
 1/4 Deak Petra válasza:
71%
Szerintem a legegyszerűbb ha bevallaod a rossz jegyet de ha ezert komoly büntetést kapnal akkor mond azt hogy a legjobb tanulo is csak négyest kapott vagy olyat kerdeztek amit nem is beszeltetek meg
2017. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó,megpróbálom,de nem ma,ahhoz még nincs erőm.
2017. nov. 30. 18:17
 3/4 anonim válasza:
Mond el hogy mi történt reggel. Én is betegen mentem ma suliba.
2017. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megvárhatod míg kapsz pár jobb jegyet, s akkor azokkal együtt mondod el. Vagy elmondod hogy azért kaptad, mert lázas voltál, fájt a fejed stb.

Én még most sem értem hogy egy szülő miért van úgy kiakadva, ha a gyereke nem tökéletes, ő sem volt az annyi idősen...

2017. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!