Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legszebb illetve a...

Mi volt a legszebb illetve a legrosszabb emléketek 2017-ben?

Figyelt kérdés
Mindenkinek sikerrel és szeretettel teli boldog új évet kívánok! :3 17/l

2017. dec. 31. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Legrosszabb:

Anyukám februárban 56 évesen meghalt. 12 évig küzdött a daganattal.

Nagymamám márciusban 86 évesen meghalt.


Legszebb:

Párommal végre összeköltöztünk, vettünk lakást.

Személyesen láthattam Csernus Imrét (előadásán voltam), Csukás Istvánt - Kányádi Sándort (könyvfesztivál), Sarah Brightmant - Gregoriant (Royal Christmas Gala)

2017. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legrosszabb: talán minden alkalom amikor apám azt mondja bárcsak meghalnék, illetve a pillanatok mikor elgondolkodom azon mennyire is hiányzik a bátyám aki most lesz 5 éve hogy meghalt

Legjobb: amikor a kezembe kaptam az érettségi bizonyítványom, és minden pillanat amikor rá jövök hogy mennyire is szeretem a párom

2017. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

utolsó:

úristen, miért mond neked ilyeneket az apád, és miért halt meg a bátyád? sajnálom :(

2017. dec. 31. 19:10
 4/6 Clay Morrow ***** válasza:
0%

Legrosszabb: Egyik barátom lenyúlta előlem a kiszemelt csajt. Más hirtelen nem jut eszembe.

Legjobb: Sikeres érettségi. Szalagavató, bankett. Újra találkozhattam nyáron a külföldi barátaimmal.

2017. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyósjelölt két napja nekem támadott, úgy a maga fizikai valóságában, össze-vissza rángatott.
2017. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legrosszabb: hogy apa 24-én egy sms-t nem volt képes írni válaszu az üzenetemre.


Legszebb: rengeteg van :)

2018. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!