Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legszebb, és legross...

Mi volt a legszebb, és legrosszabb álmod?

Figyelt kérdés

Én soha sem emlékszem az álmaimra,de tényleg soha...Viszont nagyon szívesen szeretném meghallgatni a fórum használóinak beszámolóit!

Zöldért jöhetnek a kommentek tucatszámra! :)



2016. júl. 9. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A legszebb a szomszédos àlom volt..de az màssal történt meg..

A legszarabb hogy béla meg az apàm a pszihiàtriàra juttatak..


Béla te is itt vagy ujabb àlom velem??tudod régen voltam..jah hogy nem hiànyzok mert ugyis làtsz..akkor levàgom a tudodmidet meg apàmnak is..két ember akiknek nem lehet hinni..piramisrendszer csapatépités téglàk..


Szerezz be te is àlomüzőt..majd olyan poloba leszek a nàszéjszakànkon..vagy ilyen àlmod nem volt csak perverz?

2016. júl. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

legjobb: elkezdtünk dumálni azzal a sráccal, aki nagyon tetszik, ide-oda mentunk es folyton beszélgettünk. Nagyon jo volt,

Aztán valahogy egy szobába kerültünk es talan en egy ruhát mutattam neki vagy nem is tudom, de a lényeg, hogy akkor is folyamatosan beszélgettünk.

Nagyon jó volt :)

2016. júl. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek túl érdekes álmaim. Egy időben, amikor sokat rajzoltam, akkor álmomban is rajzoltam. Meg nagyon sokat álmodtam azzal a lánnyal, akibe nagyon szerelmes voltam: Volt olyan, amikor állatkertben voltunk, volt olyan, amikor szülinapja volt, de sehogy sem tudtam neki odaadni az általam készített ajándékokat. ezek voltak a legszebb álmaim.
2016. júl. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb álmom hogy azzal a nővel lehettem akivel lenni akartam. A legrosszabb álmom az volt, hogy el is vettem.
2016. júl. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Egy orvos megkötözött és minden nap evett belőlem egy kicsit, majd ivott is. Csak most találtam ki.
2016. júl. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb almom, az igen sok volt :( talan a legdurvabb, amit mar nagyon regen, kicsi gyerekkent almodtam, az az volt, hogy az akkori legjobb baratnommel egy hatalmas kutya kergetett minket es ot utolerte. Szerencsere ekkor felebredtem. De volt, hogy almomban egy nagyon mely szakadek mellett lovagoltam es beleestem, ereztem, hogy zuhanok. Almodtam a halott kutyammal is, valami bucsuzasfele volt, kiabaltam, hogy ne menjen el, sirva ebredtem :( olyan is volt, hogy almomban mentem ki a kertbe es meglattam szinten a kutyamat feldarabolva, veresen. Valami hulye horrort nezhettem elotte :// mostanaban meg gyakran almodom azt, hogy potyognak ki a fogaim xD tudom, furan hangzik, de eleg hulye erzes.

Kifejezetten kellemes almaim sajnos nem nagyon vannak, nem vagyok az a szerelmemmel almodos tipus. Inkabb hatalmas hulyesegeket szoktam osszehozni, amiken mindenki sirva rohog :p

-egyszer almomban folhivott valaki, hogy a kutyamat keresi telefonon

-nagyon gyorsan futottam, mert el kellett ernem a HEV-et Bp-n a Vagohidon. Oda is ertem, de nem a HEV-re szalltam fel, hanem egy repulore xd tele volt mindenfele ismerossel. Aztan leszalltunk vele Cipruson, ahol kozoltek, hogy sajnos nem tudnak fogadni a hotelben. Ekkor nagyon beteg fordulatot vehettem, ugyanis egyszercsak megjelent egy pasi FENYKARDDAL es kozolte, hogy marpedig van hely xD vegul fogadtak, de a szalloda mar a sajat otthonom kepe volt. En meg nekialltam veszekedni az egyik ismerossel, hogy mi ez a vacak kis lakas mar, azonnal menjunk innen, aztan meg szerintem tortent valami, de felebredtem hamarosan :p ajj de beteg egy alom volt

Most hirtelen nem jut eszembe tobb, de nagyon sokszor ugralok almomban egyik helyrol a masikra, amikbol jo nagy hulyesegek tudnak kisulni.

2016. júl. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó álmokra kevésbé emlékszik az ember, mint a rosszra. Ennek az az oka, hogy a rosszra felébredünk, így megmarad bennünk, a közömbös és jó álmokra nem ébredünk fel, azért a feledés homályába vész.


2 emlékezetes álmom volt, az egyik egy visszatérő álom, és lelkileg mindig nagyon megviselt.

Még a nomád időkben megtámadták a falunkat, felgyújtották a sátrakat, lemészároltak mindenkit, és a füstölő sátrak közt, halottakkal körbevéve ültem és nagyon sírtam. 2 éves lehettem ebben az álmomban, és kb. 20 éves koromig sokszor álmodtam ezt.

Másik emlékezetes, hogy álltam egy pályaudvaron, sok sín volt, pár gőzös állt bent, és odajött egy ismeretlen és közölte, hogy meghalt az apám.


Amúgy elég gyakran emlékszem az álmaimra, nagy része leírhatatlanul zavaros, értelmetlen.

2016. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A legszebb: szakítás után megjelent az exem álmomban, csak feküdtünk az ágy, átölelt, és azt mondta hogy nagyon sajnálja és még mindig szeret. (a való életben nagyon csúnyán kidobott)

A legrosszabb: gyerek voltam valami fogolytáborban, ahol épp kivégezték a gyerekeket. Volt egy hatalmas máglya, arra rádobták őket. Valaki megunta hogy sikoltoznak, kivette őket a tűzből és félbevágta a fejüket. Én következtem volna, akkor ébredtem fel.

2016. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A legszebb visszatérő álmaimban repültem,mint a sirályok.A magasban vitorláztam,karjaimat alig mozdítva,s lent városokat,mesés tájakat láttam.Arcomban éreztem a friss szél símogatását.Biztonságban éreztem magam ott.

(Álmomat elértem.Amerikában élek szabadon.Szabadon vagyon terhétől,a megélhetés nehézségeitől,a gondolatok békjóitól,szokások,tradíciók,mások véleménye szurokjától.)


A legrosszabb álmom?

Talán,egy lovagolásom.

Egy folyó gátján lovagoltam.Egy sötétbarna,csillogó szőrű,robosztus lóra pattantam fel,s csak úgy szőren lovagoltam.A hatalmas állat engedelmesen követte térdem szorításával,s a gyeplő enyhe feszítésével akaratomat.A folyó gátja egyik oldalán szülővárosom volt.A megáradt víz a gát koronáját nyaldosta.A ló parája nyomán az átázott gátkoronán áttört a víz,s az ár elöntötte a várost.

(Beteljesült ez is:

Életösztönöm,szabadságvágyam ösztöne áttörte az alföldi kisváros gátjait,s a víz,az élet elsodort a világ túlsó felére,dél-Kaliforniába.)

2016. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem nagyon brutális rossz álmaim voltak amire bár ne emlékeznék.Volt hogy úgy ébredtem hogy nyugtattak lefele mert elvileg sikitoztam meg üvöltöttem és nagyon le voltam izzadva. Pl volt hogy elraboltak és kínoztak belém szurkálták a kést megkötöztek és meg akartak folytani,az utcán mentem egyedül éjszaka siettem haza de valaki követett és nagyon élethű álom volt mert rendesen hazafele mentem azon az úton ahol szoktam ugyanúgy voltak a házak tehát minden valódinak tűnt ..szóval szaladtam haza de egyszerűen nem tudtam sietni folyton elestem és végül mielőtt elkaptak volna felébredtem.És még a talán rosszabb amikor ismerősöm 2 éves lányát ölték meg akit ráadásul nagyon szeretek. De amúgy szoktam jókat is álmodni azok viszont ismét szar érzést keltenek mert miután felébredek rá kell jönnöm hogy csak egy álom volt és tényleg nem jó érzés😂 16/L
2016. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!