Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akaratosak az emberek?

Miért akaratosak az emberek?

Figyelt kérdés

Nem az agresszív akaratra gondolok, amikor a gyerek addig üvölt míg meg nem kapja a játékát, hanem arra, hogy nem képesek egyből beletörődni abba ami lesz.

Pl.: Móriczkának van egy piros labdája, de ő focival szeretne játszani. Megpróbál kölcsönkérni az osztálytársától. Ebből konfliktus születik. Móriczka elkerülhette volna, ha megelégedik a piros labdájával.

Szval vmi ilyesmi akaratra gondoltam.

Jobb példa nem jutott eszembe.



2018. jan. 1. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Akkor miért küzdesz a jobb fizetésért, miért nem elég neked 80.000 Ft egy hónapra?
2018. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
He?
2018. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
"Nem az agresszív akaratra gondolok, amikor a gyerek addig üvölt míg meg nem kapja a játékát" - Pedig a dolog itt kezdődik. Ha a szülő itt nem fogja meg jól a dolgot, akkor később ez csak rosszabb lesz.
2018. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Ez nem akaratosság,hanem normális emberi tulajdonság,hogy mindenki előrébb szeretne jutni.

Ha mindenki megelégedne azzal ami van(bár sok ilyen ember van),akkor még mindig csurgó nyállal és lógó brével támaszkodnánk a kommunista pártra.

Móriczka meg szívjon gázt :)

2018. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Még is hogy született meg benned ez a kérdés? Honnan jössz a falvédőről?
2018. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo dolog, ha valaki tele van ambicioval. A konfliktusokat nem kell feltetlen elkerulni,ha mindket fel megtud egyezni, akkor mindenkinek jo lesz.
2018. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal baj, ha valaki szeretne egyre előrébb jutni és ehhez meg is vannak a céljai. De mindezt lehet kulturált, emberi módon is tenni.
2018. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem is értem miért vártam értelmes választ... @_@
2018. jan. 1. 16:40
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az utolsó két hozzászólótól értelmes választ kaptál, csak úgy látszik, nem tudod értelmezni. Akkor meg minek?
2018. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A miért kérdésre az utolsó két válaszadó sem válaszolt.
2018. jan. 2. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!