Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek és a vallások...

Az emberek és a vallások miért ítélik el a melegeket?

Figyelt kérdés
Csak úgy mert mindenhol kiközösítik őket

2017. dec. 28. 05:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek 90-95%-a nem meleg, ezért.


Nekik fura, sőt, sokszor gusztustalan látni a homoszexuális megnyilvánulásokat. Viszont ez kultúrafüggő, és sok országban már egyre elfogadottabb a megítélése.

2017. dec. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
47%
Sokan csak azért hiszik, hogy bizonyos vallások elítélik a melegeket, mert nem ismerik eléggé azokat a bizonyos vallásokat. Pl. a katolikusok sem ítélik el őket (sem).
2017. dec. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert létezésünk egyik fontos biológiai célja a fajfenntartás, aminek a homoszexualitás teljesen ellentmond. Emiatt az évmilliós természetes berögződés miatt a melegség természetellenes és fura. Ez az oka, hogy sokan nem fogadják el.
2017. dec. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
15%

+ a viselkedésük.

Ettől a vergődéstől rosszul vagyok, amit művel a többség.

2017. dec. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%
Általában úgy szokott ez lenni, hogy az emberek tagadják a nem megszokott, eltérő dolgokat. Ez egy rossz tulajdonság egyébként, miért gondolják, hogy másnak az a jó, amit a legtöbben szeretnek? Elég primitív gondolkodásmódra vall a magunk részéről.
2017. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
9%

Senki nem ítél el embert, aki normális. Cselekedeteket ítélünk el.


Az élet egyik fontos jellemzője, hogy képes fenntartani magát, mint fajta, és reprodukálni egyedeit. Ez a melegek kapcsolataira nem igaz, tehát "rendetlen" az életük.


A vágyak kiélése nem normális emberi lépés, ezért lehet valaki meleg vágyakkal vallásos, de kiélése nem helyes egyetlen vallás szerint sem.


Azokkal van gond, akik ezt nem a maguk ügyének tekintik, hanem mások orra alá dörgölik állandóan. Minek kell a pride, ahol másokat gyaláznak? Minek kell ezzel foglalkozni? Olyan, mint a Kennedy-Hriscsov találkozón:

Hruscsov: Nálunk annyira nincs antiszemitizmus, hogy a Moszkvai Szimfonikusok között tucatnyi zsidó is van.

Kennedy: Mi ezt sem tartjuk számon.

2017. dec. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
20%
Nem ítélem el a melegeket, bizonyos viselkedések zavarnak. Ugyanúgy zavar egy hetero pár előjáték szintű nyalakodása mondjuk a buszon, metrón, mint hogyha azt egy meleg pár csinálná.
2017. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
17%

Betegség,és nem az egészséges emberi faj fennmaradását tükrözi.

Az emberi faj fennmaradásáért az egészséges emberek utódot nemzenek,azt felnevelik,segítenek keki,és így tovább...

Ezen kívül undorító,gusztustalan,az egészséges ember számára hányingert keltő a viselkedésük,és ugye az érzelmi együttlétük.

Én véletlenül láttam már egy pillanatra ilyen együttlétet,örök nyomot hagyott bennem,kiráz a hideg ha rá gondolok.

2017. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
22%
Természet és evolúcióellenes, belénk van kódolva.
2017. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
34%
Én vallásos vagyok, a melegekkel semmi bajom, de a prideot elítélem.
2017. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!