Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » önbecsülés hiány. Hogyan...

önbecsülés hiány. Hogyan probáljak magamba mégis csak valami életet csiholni? Attol félek ha várom az őt az soha nem fog elétkezni.

Figyelt kérdés
Alapból a sztori ott kezdödik hogy meleg vagyok és 17 éves...semmi önbecsülésem nincs egy senkinek érzem magam...nem vagyok fontos senkinek igaz barátaim sincsenek vsak szeretnek a pénzemért és a cigimért... vagy lehet hogy nem csak én érzem ezt így?:/ ha igen akkor ennek mi az oka? A nagy ő talàlásban is semmi reményt nem érzek...

2018. jan. 3. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjél pszichológushoz. Addig nem is fogsz találni partnert, ameddig te semmire sem tartod magadat.
2018. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyugi kérdező én is ebben a cipőben járok csak én megtudom játszani mindenki előtt hogy minden rendben van stb stb de mikor egyedül vagyok csak csendben szenvedek. Nemtudom hogy egyáltalán minek ez az élet így.
2018. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!