Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Logan Paul mivel tett szert...

Logan Paul mivel tett szert erre a hírnévre?

Figyelt kérdés

Ugye most van ez a botrány, hogy az öngyilkos erdőben talált egy hullát, levideózta és oltári bunkó dolgokat mondott és ezt feltöltötte youtube-ra. Eddig is hallottam már róla de nem érdekelt a személye különösebben, de most megnéztem pár videóját...és akkora tahó... Miért van oda érte annyira ennyi fiatal? Számomra arcot égetően paraszt, de tudom, hogy mindenkinek más az ízése, de egyszerűen ebben az emberben én nem látok mást ezen kívül. Szóval egy fanja vagy követője elmondaná, hogy mi fogta őt meg benne?

(Bocsánat ha helyesírási hibát vétettem, telefonról vagyok.)



2018. jan. 4. 09:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
najó azért Herby tré gém sorozatát én is néztem :D de semmi máshoz nem volt gyomrom tőle
2018. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A híres, milliók által követett youtuberek 95%-a pont azért tett szert ekkora népszerűségre, mert nem derogál nekik óvodás bohócot csinálni magukból mindenki előtt. Le lehet pontozni, de ez akkor is így van.

Paul Logan, PewDiePie vagy itthon Dancsó erre a legjobb példa.

Paul Logan videói a nagy büdös semmiről szólnak, PewDiePie azért még csinál valamit (kivéve akkor, amikor csak pofázik a kamera előtt), de mindkettőre jellemzőek a gyerekes smiley-k, idegesítő és totál felesleges bevágások, visítozás, hisztizés, polgárpukkasztás. A 8 és 16 év közöttiek pont emiatt nagyon könnyen tudnak velük azonosulni, és pont emiatt nagyon közkedvelt mindkettő a (18 év alatti) fiatalok körében. Itthon Dancsó ugyanez. Leadta a színvonalat, eldobta magától az igényes törzsnézőit, mert rájött, hogy a már említett fiatal korosztály még akkor is tapsolna neki, ha élőben inna a WC-ből. Sajnos ez a 8-16 közötti korosztály a világon mindenre megvehető, és humorban nem kell egy magas szinten elérni. Elég ha káromkodsz, vagy hülyét csinálsz magadból, ők máris nyomják a lájkot meg a követést.

Ezt a kinézet még fel is tudja turbózni.


Pontosan ezért van az, hogy aki normális tartalmakat csinál (pl nyelvet oktat, stb.), nem alakít valami alsó kategóriás bohócot, és a témák nem poénok meg önblamálások, hanem komolyak, annál kevés a feliratkozó, de azoknak kb 90%-a rendszeresen nézi is a videókat.

Míg az ilyen önjelölt világszintű, tehetségtelen bohócoknál milliós feliratkozások vannak, azonban a feliratkozók úgy minimum 80%-a le se sz@rja a videókat. PewDiePie-nak több, mint 50 millió feliratkozója van, ennek ellenére a videóit átlagban mindig csak 3-4 millióan nézik. Azaz a feliratkozott emberek több, mint 90%-át marhára nem érdekli az, hogy mit rak fel PewDiePie.

Paul Logan is pont ezért híres. A rajongótáborának a 90%-a gyerekekből és fiatalkorúakból áll, akik minden baromságot viccesnek találnak (tiszt.kiv.).


A gyerekeket, fiatalkorúakat a legkönnyebb fanatizálni. Ezt sok youtuber ki is használja, pont mint most Paul Logan. Meg lehet nézni, hogy hány idióta 18 év alatti fogja a pártját, és kijelentik, hogy semmi baj a kegyeletsértéssel. Mindezt azért, mert megállás nélkül pörög a fanatikus nyelvük a félistennek képzelt bohócuk fenekében. Ez viszont már tényleg szomorú és elkeserítő.

2018. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!