Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudatosan manipulálok embereke...

Tudatosan manipulálok embereket, hogyan szüntessem meg ezt a képességet?

Figyelt kérdés

Uralkodó természetem van és utálom.

Tudatosan manipulálok embereket az alapján, hogy én mit szeretnék.


Ha azt akarom, hogy egy lány szerelmes legyen belém azt is elérem azzal hogy megfordittom az adó-vevő szerepét.


Ha nekem kell valami, vagy pl a meló helyen nem akarok valamit megcsinálni az egész környezetemet manipulálom hogy ne keljen hozzá nyúlnom semmihez.


Lelkileg fájdalmat okoz ez az egész, hiába lesz szerelmes a pl a lány nem tudom megszeretni...utálom az egészet, és fáj.


Nagyon sok ember csodálatát magamra tudom vonni, ha bemegyek egy helyre minden csaj kivánóan néz de ez zavar, mert tudatosan csináltam és tudom hogy nem engem imádnak hanem magukat, mert azt az arcot mutatom feléjük amire szükségük van.


Gonosznak érzem magam...olvastam a nárcisztikus személyiség zavarról dolgokat, de ez nagyon durva amiket csinálok mindenki nekem pattog, és fáj hogy nem akarom ezt és mégis ezt csinálom.


Ha ezt elmondom egy orvosnak tudna segiteni, hogy ez a képességem megszünjön??


néha úgy érzem magam mint egy farkas, vezér (ezt többen is elismerik).


De nagyon boldogtalan vagyok, és magányos ezekkel a dolgokkal...senkit nem tudok szeretni.


Tudok ebben segitséget kapni?



25f



2018. jan. 4. 20:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd "rendre" tanít téged is egy (cs)alfanőstény. Legyél reklámszakember, marketinges, PR-os, valami olyan, ahol ezeket a képességeidet kiélheted és még fizetnek is érte.
2018. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
De hát benne van a kérdésedben. Tudatosan manipulálod az embereket. Miért? Ha tudod,hogy ez rossz és te sem szeretnéd akkor le tudod állítani,elvégre tudod mit kell csinálni..szóóval tedd az ellenkezőjét. Vagy valójában legbelül nem is akarod abbahagyni? Nekem úgy tűnik,hogy te akarsz megtanulni szeretni. Nem hiszem,hogy az orvos akármit tudna erre mondani. Nem sűrűn vannak "tudatos manipulálók",akik le akarnak állni.
2018. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Ha ez ennyire mélyen benned van akkor ezt nem tudod megszüntetni, viszont ha szakemberhez fordulsz biztosan tud segíteni. Sok sok munka önmagadon, és nem kevés idő.

Lehet, hogy valamiért úgy érzed tudat alatt, hogy "tisztességes" módszerekkel nem tudnád ugyan azt elérni amit manipulálással.

Az is egy lehetőség, hogy csak használod ezt az álarcot, hogy megvédjen attól, hogy szembe kelljen nézned azzal, hogy esetleg te nem is vagy csodálatos mint mutatod magad.

De látod, hogy ezzel problémád van, ez már egy jó kezdet, sok sikert a megoldáshoz.

2018. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Írhatok privatot? Adhatnal nekem tippeket
2018. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Te egy tudatos gyökér vagy.
2018. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Add nekem a képességed! :)
2018. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Fogalom zavaraid vannak. Több is. A legfontosabb, hogy tudatosság és manipuláció nem fér el, olyan mint tűz és víz.

Mondok példát. Nagyon szeretem az állatokat, van egy sárkányfiókám, minden nap megrugdosom, nagyon szeretem őt. Mit csináljak, hogy ne rúgjak bele?

2018. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem feltétlenül manipuláció hanem inkább úgy hívják hogy HAZUGSÁG! Ha nem hazudnál annyit akkor nem lenne bűntudatod!


Nekem is vannak narcisztikus vonásaim és azok nem olyanok mint amit te leírtál! Ja és szerintem nem akarsz megváltozni csak dicsekszel azzal hogy ye vagy a "Jani"

2018. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát egy pszichológus/pszichiáter biztos foglalkozna a dologgal, de nem tudom milyen sikerrel. Amúgy ha tudatosan csinálod, akkor tudatosan ne tedd, illetve ha úgy érted, hogy már önkéntelenül/megszokásból is manipulálod az embereket, hogy neked kedvezzenek, akkor törekedj a tudatosságra, figyeld meg magad miközben ezt teszed (hogyan csinálod? mit érzel közben? hogy reagálnak rád? stb. szóval minden részletet), ez a módszer elvileg segít felülkerekedni a rossz szokásokon.
2018. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

# 2/9 pontosan ezvan.


a utolsó, ürességet érzek...akarok szeretni, de nem megy :/ mindenkinek megakarok feleni, és feszült vagyok tőle.


Voltam már hitgyülekezetekbe is ez miatt...

2018. jan. 4. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!