Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küzdhetném ezt le?

Hogyan küzdhetném ezt le?

Figyelt kérdés
El szeretnék járni futni, már csak azért is, mert egyébként nem sokat járok ki. Viszont, és itt jön a bökkenő, mivel egy olyan városban lakok, ahol szó szerint mindenki ismer mindenkit, és az emberek szeretnek pletykálni, a bolhából elefántot csinálva, félek elmenni. Mikor a sofőr sulit is végeztem, és megállt az autó a kapunk előtt, mert az oktatóm vitt és hozott, másnap megállított a szomszéd, hogy én csinálom a sofőrsulit? Ha valahova megyek biztosan akad valaki, aki megállít, és megkérdi merre tartok. Ha eljárnék szaladni, tuti, hogy másnap mennének anyumhoz, hogy 'hé, a lányod mióta fut?' Az unokatesómról is olyanokat mondtak, hogy megáll az ész. Tudom, hogy nem muszáj felvenni, főleg, hogy idősek, de roppantul zavar, és kényelmetlenül érzem magam. Mit tehetnék ellene? Hogyan küzdhetném le, hogy felvegyem, amit mások mondanak rólam?

2018. jan. 5. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ja aztán meg ha már nem jársz akkor azt fogják kérdezgetni hogy miért nem :D
2018. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen! Azt már nem egyszer megkaptam, hogy én mit csinálok egész nap a négy fal között? Netalán elköltöztem? :D
2018. jan. 5. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a kilóidat..futva:D

Ha ilyen vagy, akkor szaladgálj éjjelente símaszkban:DD


Amúgy, a megállító szomszédoknak is be lehet szólni kérdéseik után bátran, hogy a helyi rosszindulatú pletyka klub még nem mondta vagy maga akar most a terjesztő lenni? :DDD


Ha neked "fáj" a rosszindulat, add vissza;)

2018. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Formáld meg a nézőpontod.

Például, amikor engem mindenki nézett állandóan akárhova mentem és zavart, egy idő után úgy döntöttem élvezni fogom, és pozitív érzéssé teszem. Úgy voltam vele, hogy mindenki azért néz mert jól nézek ki (stb.) és onnantól ezerszer jobb lett.


Tedd te is ezt, használd ki hogy mindenki kíváncsi rád, érdekesnek tart ezért tudni akarnak rólad.

2018. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó az elég jó ötlet. Amúgy is gondoltam arra, hogy beteszem a fülhallgatómat a fülembe, és onnantól kizárom a külvilágot.
2018. jan. 5. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Imádom a vidékieket. Ki a joistent érdekel a kispista vagy a szomszéd gizikehh véleménye?

Szopjanak le, ahányan vannak :)

2018. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy futópadot és azon fuss - én így oldanám meg.
2018. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!