Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most erről mi a véleményetek?

Most erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy 22 éves egyetemista lány, akivel néha van közös órám. Erdélyi vagyok, de ő magyarországi(Magyarországon járunk egyetemre). Eléggé értelmes lány, egyszer leültem vele beszélgetni, ismerkedni. Kérdezte, hogy honnan jöttem. Elmondtam, hogy Erdélyből. Nem tudta, hogy Erdély hol van. Nagyon meglepődött, hogy itt magyarok élnek. Próbáltam neki a Trianonról beszélni, de arról sem hallott. Küldtem neki képeket, hogy itt is ünnepeljük a magyar nemzeti ünnepeket. Le volt döbbenve.
2018. jan. 5. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy "eléggé értelmes lány"? Már bocsi,de elég sok erdélyi van és ez alaptudás.
2018. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen tudással egyetemista? Na ezzel le is írtad az adott egyetemet.
2018. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy a jó életbe került be egyetemre ha ilyen alap dolgokat nem tud, nem azért de ezeket a többség már a 8 általános után is tudja, miféle egyetemre jártok ti?
2018. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutass neki egy 20centis néger kolbászt... Attol nem fog ledöbbenni
2018. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban "eléggé értelmes lány" lehet. :) Nekem egy fiú egyetemista ismerősöm van, aki azt mondta(nem viccből), hogy augusztus 20.-a a tűzijáték ünnepe. Ja és a másik kedvencem a frissen érettségizett rokonom, aki azt hiszi, hogy az AZ-t, ASZT-nak kell írni, valamint Petőfi Sándor az 1900-as évek közepén élt. Ennyit az oktatásról és a követelményekről. :(
2018. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!