Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szeretek kutakodni a fb-on...

Ha szeretek kutakodni a fb-on és olyan emberek személyazonosságát is ki tudom deríteni, akiket csak látásból ismerek, akkor nyomozónak kellett volna mennem?

Figyelt kérdés
Elképesztően büszke voltam magamra, amikor sok hónapnyi keresés után végre sikerült rátalálnom annak az elképesztően szexi csajnak az adatlapjára, akit néha szoktam látni a buszon. Már-már elkönyveltem magamban, hogy soha nem tudom kideríteni a nevét, de egy társkereső oldal segítségével rájöttem. Azóta több olyan embernek is ki tudtam deríteni a személyazonosságát, akiket csak látásból ismerek, köztük az egyik dögös MILF-nek, aki az utcánkban lakik illetve 1-2 tuti csaj, akiket szintén a buszon szoktam látni. Persze még jópár olyan csaj van, akiket még csak látásból ismerek. Úgy érzem, hogy egész életemet el tudnám tölteni a kutakodással. De általánosságban is igaz, hogy szeretem megfigyelni az embereket (de főleg a csajokat). Kár, hogy a facebook-on nem lehet részletes keresés alapján (életkor, foglalkozás, iskola, konkrét lakóhely) keresni. Ti mit gondoltok, valóban nyomozónak kellett volna mennem?

2018. jan. 5. 20:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Basszus. Azt hittem én vagyok az egyetlen útját vesztett nyomozó... egy világ dőlt össze bennem
2018. jan. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%
A kezdő szatír öntudatraébredése...
2018. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem, mivel ezek a csajok/libák mindent megosztanak magukról. Ha nem lenne így, akkor nehezebb dolgod lenne. Egy nyomozónak nem áll ennyi info a rendelkezésére és a Facebook sem segít nekik sokat.
2018. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!