Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes felhasználók miért nem...

Egyes felhasználók miért nem reagálnak a privát üzenetekre?

Figyelt kérdés

Komoly hangvételben írok nekik, de válaszra sem méltatnak, ez szerintem nettó bunkóság. Szoktam látni, hogy a levelem elküldése után is vígan kommentelgetnek kérdések alá, nekem pedig nem reagálnak semmit. Sok ilyen felhasználó van, de neveket nem írok.


22/F


2018. jan. 6. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
63%

Valaki csak szórakozni jár ide, ők nem szeretnének komolyabb beszélgetésekbe belemenni, csak kötetlenül.


Vannak akik társkeresőznek, de főleg fiúk. Na most fiúnak nem fogsz kelleni, lányokra pedig rá szoktak mászni elegen, szerintem ők is hamar feladják a válaszolgatást.


Ezen kívül van olyan is, mikor valakin segíteni akarsz egy kicsit, aztán teljesen rád ragad és elszívná minden energiádat. Sokan nem vállalják be, hogy nehogy ilyen történjen.


Végtelen+1 oka lehet, túl kell lépni rajtuk.

2018. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
56%

En sem szoktam reagálni rá, kivétel az ilyenekre "add meg a cimed a k..va anyád, kinyirlak" "add meg a cimed a világvégére is elutatok, hogy kinyirjalak" ezekre elszoktam küldeni, de még csak papirkutyákkal futottam össze....

Másra en sem reagálok.... egyszerűen ostobák akik írnak, és nem érnek fel arra a szellemi inteligenciára, hogy levelezzek velük.

2018. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 ede1219 ***** válasza:
69%

"Komoly hangvételben írok nekik, de válaszra sem méltatnak, ez szerintem nettó bunkóság."


Szerintem meg az a nettó bunkóság, hogy privát üzenettel zaklatod az embereket.

Azért van az oldal, hogy oda írd ki a véleményed, tanácsodat, stb.

2018. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem nézi a privát üzeneteket, mert sokan írnak neki, és elege van belőle.

2. Általában nem tudod, kinek írsz. Lehet, hogy már írtál neki, és akkor letiltott. Ezután már meg sem kapja az üzeneteidet.

3. Elolvassa, de nem érdekli.

2018. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:
#3 Akkor mégis minek van lehetőség privát üzenet elküldésére, okoska?
2018. jan. 6. 18:57
 6/73 anonim ***** válasza:
84%
Én is 3-as válasszal értek egyet. Azért teszi fel a kérdését, hogy ott válaszolj.
2018. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
80%
Én azért nem szoktam válaszolni, mert most nincs időm hosszas beszélgetéseket lefolytatni interneten napi szinten. Tudom, hogy sok érdekes beszélgetésről is lemaradok, de valahogy belefáradtam a levelezésekbe. Lehet, hogy rossz időszakban vagyok és ez fog változni, de most nincs kedvem levelezni senkivel.
2018. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
84%
Aki privátban akar részleteket, általában odaírja kommentben.
2018. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
91%
Én akkor nem szoktam, amikor egy kérdéshez írok egy komoly választ, és odaírom, hogy lány vagyok, és kapom a "szia, ismerkedünk" és hasonló üzeneteket. Nem társkeresés céljából vagyok itt.
2018. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
0%
Ha már itt vagy, utolsó: átlagban hány privátot szoktál kapni egy ilyen után? Azt már meg se merem kérdezni, hogy most kaptál-e.... :D
2018. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!