Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bizalmatlankodnak és...

Miért bizalmatlankodnak és lesznek ellenségesek az emberek ha valaki itt az oldalon privát üzenetben elkezd róluk és a dolgaikről kérdezhetni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Anonim oldal: bárki bárminek/bárkinek kiadhatja magát, ha kap alap információkat akkor olyan személyiséget kreál és keresi meg vele a másikat amilyen az érdekeinek megfelel.


Ha ezt még kéretlenül is teszi, a kérdező pedig eleve nem akar ilyen módon kommunikálni, főleg személyes adatot kiadni akkor egyértelmű hogy bizalmatlan/ellenséges lesz.


Mondok egy példát: pár hete valaki azon fakadt ki hogy miért utasítják el az ő közvetlen közeledését és ajánlattételét a segítségre, míg ki nem bukott hogy ő direkt sérült, veszélyben lévő, menedéket kereső nőket keresett és direkt nálunk próbálkozott be, hogy megmentőként tetszelegjen, befogadja őket, majd lekötelezettjeivé tegye őket. Tehát még egy ártatlan "segíteni akarás" mögött is lehetnek aljas célok.

2017. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom én sem nagyon szeretem, ha rámírnak. De az illető stílusától függően, ha szimpatikusnak találom, akkor elárulok neki 1-2 dolgot magamról.
2017. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt senki sem szívesen teregeti ki mások számára a magánéletét. Másrészről tényleg sok a visszaélés, vannak akik csak információkat szeretnének nyerni a másik féltől, míg mások üzenetváltás során “élik ki” a perverz vágyaikat, ráakarnak venni egyeseket bizonyos dolgokra. Egyszóval nem véletlen amiért sokan nem mernek visszaírni, talán múltbeli sérelem, vagy pusztán egyéb okból kifolyólag.

Vannak akik nem tudnak helyesen írni, érthetetlen a mondandójuk, esetleg ismerkedési lehetőségeket keresnek, de csak pár szót képesek odavetni az üzenetben.

2017. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudtommal minden multicég és közösségi oldal gyűjt személyes adatokat és használ fel elemzésre csak úgy ahogy én is tenném (mert érdekel), de még a gyik is 3. félnek kiadja a személyes infókat, pl. hogy milyen hírdetésekre kattintottál ip címek stb. más oldalak ,szoftverekmeg még a nevet és a telefonszámot is rá marketing és elemző cégeknek, akkor ha egy magánszmeély rájuk ír velük miért bizalmatlanok? A multicégekkell miért bizakodóak?
2017. nov. 24. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Rólam egyetlen multicég sem gyüjt adatokat, mert nem tud, ugyanis nekik sem adok ki személyes adatot.


De ettöl függeltenül egy cég csak a saját profiljába tartozó dolgokkal folglalkozik, a privátban írók meg a amgánéletedbe akarnak befolyni. (Pl multiktól nem kapsz olyan üzenetet, mint amit itt kaptam már jópárszor. pl: nem akar lefeküdni velem? - és ez még szolid fogalmazás volt, vannak jóval durvábbak is, az egyetlen indok erre, hogy a nick-em nöi név - annak ellenére, hogy nem vagyok az.)

2017. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem érzem azt hogy itt bárkivel ismerkedni akarnék. Leginkább csak kényszert érzek hogy válaszoljak a feltett kérdésekre, kifejtsem a véleményem.
2017. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert rá×sz valamelyik fél.
2017. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!