Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy egy nő erkölcsös legyen,...

Hogy egy nő erkölcsös legyen, az mennyire fontos szempont a mai társadalomban?

Figyelt kérdés
Ugyebár vannak szintek. Valamelyik nő akár egy buliban is odaadja testét egy idegennek, valamelyik nőnek elég 1-2 heti ismertség, a tinderes szexpartnerkeresési alkalmakat meg már nem is említeném, én személy szerint undorodom az ilyen dolgoktól. Azért kérdezek a női erkölcsösségről, mert eddigi tapasztalataim alapján a nőket egyáltalán nem érdekli, hogy egy férfi mennyire erkölcsös vagy erkölcstelen. Sőt, inkább azok a férfiak sikeresebbek, akik már millióegy nővel együtt voltak, mert azok tapasztaltak, meg hasonlók. Ezt nem én találtam ki, hanem ezt látom az ismertségi körömben. Fordított esetben viszont ez még kérdéses. Én kicsit mindig más gondolkodású voltam mint a többi ember, és nekem mindig az erkölcsös nők tetszettek nagyok, akik nem adják oda magukat mindenféle alkalmi kapcsolat okán, hanem tényleg a komoly és végleges kapcsolatokra tartogatják magukat. Sok régi filmet néztem meg az egyetemen, 20-as, 30-as filmeket is, és az a világ, az a gondolkodásmód áll hozzám közel. Ahol tényleg fontos szempont volt egy férfinak, hogy egy nő erkölcsös legyen, és a nőknek is fontos volt hogy azok legyenek, hogy senki ne gondoljon rosszat róluk, a tisztaság mindenek felett állt. Ma ez már csak nekem maradt szempont?

2018. jan. 7. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Én 30-as nő vagyok és nem vagyok az erkölcstelen kategóriába sorolható. Nem kell egyből lekrvázni a nőket, csak mert neked ilyen a társaságod.
2018. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira mint hogy egy férfi erkölcsös legyen.
2018. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Mivel te normális kapcsolatra mész, ezért neked az szempont hogy a nő erkölcsös legyen.

Az a srác aki csak üríteni akar, neki tökéletesek az olyan nők akik egyből oda adják magukat.

Mivel mást akarnak, ezért az elvárásaik is mások.


" én személy szerint undorodom az ilyen dolgoktól. "

Same.

De gondold el, ha te neked üríteni lenne kedved egy élő nőbe, akkor lazán találsz ilyeneket, akiken még ki is élheted a szadista vágyaid, mert még azt is megérdemlik.

2018. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es


Akkor most teljesen őszintén gondolj bele egy szituációba. Tényleg, teljesen őszintén:

Két férfi állna veled szemben, és neked mindenképp választanod kell. Egyikük egy félénk, szűz, csendes fiú lenne, nulla tapasztalattal, soha senkivel nem volt még együtt. Másikuk egy kisportolt, jóképű, kedves, magabiztos férfi, aki bármilyen buliba elmegy, fel tud szedni magának valakit, mert egész életében ezt gyakorolta. Melyiket választanád? Nem papíron, hanem gyakorlatban, ha ez a valós szituáció létrejönne, és kötelező lenne választanod?

Ha az félénk szűz fiút választanád ténylegesen, akkor le vagyok nyűgözve, és igazat adok, miszerint egy nőnek is fontos lehet hogy egy férfi erkölcsös legyen. Kár hogy a valóságban a nők 99%-a nem így döntene.

2018. jan. 7. 19:10
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as


Amúgy igen, a mai világban tényleg nagyon könnyű "üríteni", hogy te fogalmaztál. Voltam tavaly is meg tavaly előtt is Balaton Sound-on, na ott aztán mérhetetlen szinteken zajlik ez. Én teljesen ledöbbentem, amikor szőke nők valósággal dörgölték magukat hozzám a koncerten, először azt hittem, útban vagyok nekik, úgyhogy mindig kicsivel hátrébb léptem. De csak tolattak és tolattak ők is rám. Egyikük meg még le is kevert nekem egy pofont amikor mindig odébb álltam tőle... Volt aki bemutatott, volt aki leöntött itallal, csak mert óvatosan lefeszegettem a kezét magamról. Úgyhogy bátran ajánlom, hogy aki ilyen nőket keres, az menjen Balaton Sound-ra. Hihetetlen mik vannak ott... Bárcsak engem se érdekelne az erkölcs, könnyebb dolgom lenne...

2018. jan. 7. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg minden társadalmi réteg korosztály értelmi szint szül szereplőket. Keresd a sajàtodat.

Ennyi

2018. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekel kinek nem fontos..nálam követelmény és velem járó dolog egyben
2018. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4: Egyiket sem választanám.

Az én életkoromban már nincsenek szüzek :)

Állandóan buliban logó férfi nálam kilőve.

Egyébként meg nem ilyen a világ.

Attól, hogy valaki nem kisportolt még egyáltalán nem biztos, hogy szerény, és az sem biztos, hogy erkölcsös vagy jó ember.

Mint ahogy nem minden jó megjelenésű férfi bulizós és rossz, erkölcstelen ember.

Nekem számít, hogy valaki milyen ember. A külső annyiban fontos, hogy nekem tetsszen.

Egyéjszakás kalandokra nem vágyom, ha meg valakivel együtt képzeled el a jövődet, akkor nagyon is fontos, hogy normális ember legyen.

2018. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Két férfi állna veled szemben, és neked mindenképp választanod kell. Egyikük egy félénk, szűz, csendes fiú lenne, nulla tapasztalattal, soha senkivel nem volt még együtt. Másikuk egy kisportolt, jóképű, kedves, magabiztos férfi, aki bármilyen buliba elmegy, fel tud szedni magának valakit, mert egész életében ezt gyakorolta. Melyiket választanád? Nem papíron, hanem gyakorlatban, ha ez a valós szituáció létrejönne, és kötelező lenne választanod?"


A barátom félénk, csendes, jóképű, kedves és van, amiben magabiztos, csak lányokkal nem annyira az. Volt már barátnője előttem, de csak komoly kapcsolatban, amúgy az se zavarna, ha nem lett volna. Nem az általad leírt két véglet létezik csak.

2018. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, erkölcsös, és számomra alap, hogy a férfi is az legyen. Tulajdonképpen én azt is képtelen vagyok felfogni, hogyan mehetnek bele emberek egyéjszakás kalandokba.
2018. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!