Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy egy nő erkölcsös legyen,...

Hogy egy nő erkölcsös legyen, az mennyire fontos szempont a mai társadalomban?

Figyelt kérdés
Ugyebár vannak szintek. Valamelyik nő akár egy buliban is odaadja testét egy idegennek, valamelyik nőnek elég 1-2 heti ismertség, a tinderes szexpartnerkeresési alkalmakat meg már nem is említeném, én személy szerint undorodom az ilyen dolgoktól. Azért kérdezek a női erkölcsösségről, mert eddigi tapasztalataim alapján a nőket egyáltalán nem érdekli, hogy egy férfi mennyire erkölcsös vagy erkölcstelen. Sőt, inkább azok a férfiak sikeresebbek, akik már millióegy nővel együtt voltak, mert azok tapasztaltak, meg hasonlók. Ezt nem én találtam ki, hanem ezt látom az ismertségi körömben. Fordított esetben viszont ez még kérdéses. Én kicsit mindig más gondolkodású voltam mint a többi ember, és nekem mindig az erkölcsös nők tetszettek nagyok, akik nem adják oda magukat mindenféle alkalmi kapcsolat okán, hanem tényleg a komoly és végleges kapcsolatokra tartogatják magukat. Sok régi filmet néztem meg az egyetemen, 20-as, 30-as filmeket is, és az a világ, az a gondolkodásmód áll hozzám közel. Ahol tényleg fontos szempont volt egy férfinak, hogy egy nő erkölcsös legyen, és a nőknek is fontos volt hogy azok legyenek, hogy senki ne gondoljon rosszat róluk, a tisztaság mindenek felett állt. Ma ez már csak nekem maradt szempont?

2018. jan. 7. 18:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha szexualitásról van szó ,véleményem szerint 4 fajta nő van.Meg ez szerintem a nőknél is így van.A szép illetve a csúnyácskább nők akik szexuálisan vonzók,illetve a szép és csúnyácska nő aki szexuálisan nem vonzók.

Láttam már gyönyörű nőt aki abszolút nem volt vonzó szexuálisan, vagy olyan nőt aki nem volt szép nő,még is vonzó volt szexuálisan.

Sokat vitáznak azon az emberek, hogy miért is kell egy nőt elítélni, ha szexre vágyik.

Pedig semmi különös nincs benne.Egyszerűen igénye van a szexre.

Az olyan jelzőkkel illetett nők hiedelmei abból fakad, hogy a gyenge férfi nem tudta megtartani az asszonyát ha erősebb férfi jelent meg.Így ki kellett találni valamit arra ,hogy a nőt visszafogja.Vagy tulajdont csináljon belőle.

Ez ugyan így van a pénzzel is.

Egy gyenge férfi egy farkastörvényekben élő világban nem tudta megvédeni magát az erőssebbtől.Ezért erre ki kellett találni valamit, nevezetesen a pénzt, hogy a gyenge férfit is tudja valami védelmezni ,és ki tudjon ő is tünni valamivel.

Érdekes megfigyelni ,hogy egy olyan időben ahol még az erő volt a hatalom, ott nagyobb esélye volt a férfiasabbnak a szaporodásra és túlélésre.Mivel a nő a gyereke és saját megvédése céljából, ilyen férfit keresett.

A mai anyagias világban ,viszont most ázok kapnak elsőbbséget, akik jó anyagi háttérrel rendelkeznek.Mert jelenleg az anyagi javakkal rendelkező egyedek nyújtanak biztonságot.

2020. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!