Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kell egy beteg embert...

Hogy kell egy beteg embert kezelni?

Figyelt kérdés
Kezdem azt hinni, hogy a padtársam teljesen beteg a szó szóros értelemben. Végzősök vagyunk, ez a 4. Év, hogy úgymond lelki terrorban tart. Sok emberrel jóban vagyok de szigorú ülés rend van, nincs variálás. Na szóval az elején rendes lánynak tűnt. Másfél év kellett ahoz, hogy teljesen kiismerjem. Személyisége: senki nem szereti szerintem csak nem mondják a szemébe, sokan utálják, de mégis tudja manipulálni az embereket. Érzelmi szintje:0. A pasiját meglopja, kihasználja és befolyásolja. Igazából nagyon sok ember meglop. Engem is kb 10 000 Ft értékben meglopott az évek során de nem hagytam magam és engem már nem mer. Folyton nyavajog, lehetetlen elméleteket gyárt, nyugtatózza magát. Semmit nem tanul szín 1es az átlaga, kivéve mikor a tanárok megkegyelmeznek neki akkor megkapja a 2 est. Folyton beszól nekem, hogy ez meg az a cuccom milyen ocsmány(persze ha az övé lenne akkor tökéletes lenne) meg folyton meg akar bántani utána meg ki akar használni. Nem lehet benne megbízni. Amire azt mondja igen abból tuti nem lesz semmi. Világ fájdalmai vannak de ennyi erővel én is lehetnék depressziós, hogy 4 éve ilyen padtársam van és a suliba hiába mondanám el bárkinek úgyse hinné el nekem. ( vagy ki tudja, szerintem páran látják a helyzetet) Ja meg folyamatosan hülyeségeket mond 19 éves létére. Pl hogy egynap 25 x szexelt meg ilyenek. Ezt ki hiszi már el? Oké ha így van legyen így de ilyen hülyeségekre nem vagyok kíváncsi. Én se kötöm mindenki orrára, hogy a barátommal miket szoktunk csinálni. Undorító... meg ilyeneket mondogat, hogy ölhetnéke van. Persze tudom, hogy viccel de mar rohadtul nem vicces ahogy viselkedik. Egy normális ember nem viselkedik így. 18/L
2018. jan. 8. 15:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam. Ha nincs igaza és veszekedni akar velem pl direkt provokál. Utana még én vagyok a hibás mindenért és ordibál. Nagyon agresszív, én már nem is merek vele vitázni. Olyankor teljes kikel magából. De provokálni tudja az embert. Meg azt hiszi körülötte forog a világ. Már rosszul leszek ha meglátom.
2018. jan. 8. 15:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Elkülönülni tőle, ha lehet.

Nekem ennél jelentéktelenebb esetű barátaim voltak, de náluk is egy időután csak ez volt a megoldás. A betegsége az ő baja, nem az enyém. Nem felelek érte.

2018. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még 4 hónapig ki kell bírjam. Utána csak jobb lesz. Vannak barátaim az osztályban de az az igazság ebben a helyzetben nem ők vannak, meg amúgy se merem mondani ezeket senkinek, félek, hogy nem hinnék el. Plusz amúgy se valtozna semmit a helyzet. Jól kifogtam...
2018. jan. 8. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Kibírod. Gondolj arra, hogy neked csak 4-hónapot kell "kibírnod" mellette, de neki egész életében ki kell bírja majd saját hülyeségét, nem tanultságát, erkölcstelenségét, butaságát, ami miatt soha nem fogja megérteni miért nem megy neki úgy az élet "mint másnak".

Igazából sajnálni való.

Ilyenkor vagyok nagyon NAGYON hálás, hogy jó családból származom. Néha belegondolok hogy a buta vagy szerencsétlen ember nem is tudja miért az...

2018. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 évet kibírtál, ezt a 4 hónapot már fél lábon is ki fogod, utána pedig soha többet nem kell látnod vagy beszélned vele. Addig pedig szorítsd a kötelező minimumra a kommunikációt, amennyire csak lehet kerüld el/nézd levegőnek. Kitartás!
2018. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!