Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baj van velem?

Mi baj van velem?

Figyelt kérdés

Üresnek érzem magam belül. Nincsen bennem empátia, együttérzés. Sosem vagyok szomorú és sosem vagyok vidám. Egyfolytában csak megjátszom magam, minden kimutatott érzelmem hamis, idegen tőlem. Sosem izgulok, és szinte semmi nem érdekel igazán. Emellett csillapíthatatlan gyilkolási vágyam van. A Gore oldalak rendszeres látogatója vagyok.


A környezetemben lévők nagyon kedvelnek, sokszor vagyok a társaság középpontja, kitűnően tudom előadni magam.

15/L



#gyilkolási vágy #Gore oldal
2018. jan. 8. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Hát, ha ez tényleg mind így igaz és nem valami ordas nagy kamu a kérdés, szerintem te is tudod, hogy irány a pszichológus.
2018. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Semmi baj nincs veled,minden kislány gyerekkorban átesik különböző időszakokon.

Most te a robbanékony fapofa korszakban vagy.

Ezután fog következni 1 év múlva a fiúk hülyítése korszak.

2018. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Itt mindig a depresszióról szól a kérdés és mindenkinek azt írják, hogy menjen pszichológushoz :D Ugyanaz a lemez minden nap.
2018. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincsen veled, ezen szinte mindenki átesik, el fog múlni, csak idő kell neki:) De azért ne ölj meg senkit :D
2018. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Pszichopata vagy, ennyi. Nincs ezzel semmi baj. xD
2018. márc. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!